Змова "електролюбів": Ford слідом за Jaguarта Bentley повідомив про намір відмовитись від бензинових автівок для Європи задовго до законодавчого дедлайну

​Автовиробник Ford анонсував повний перехід на електромобілі до 2030 року. Однак основна лінійка відмовиться від двигунів внутрішнього згорання набагато раніше.

Компанія Ford планує витратити 1 мільярд доларів на оновлення заводу в німецькому Кельні для виробництва електромобілів для масмаркету. При цьому лише до 2026 року Ford ще планує виробляти гібридні моделі автомобілів, зазначають Патріоти України.

"Наша заява щодо трансформації заводу в Кельні, де ми працюємо в Німеччині вже протягом 90 років, є однією із найважливіших, із якими Ford виступав за ціле покоління", – заявив президент Ford в Європі Стюарт Роулі.

Таким чином Ford приєднався до Jaguar, Bentley та інших компаній, які вирішили переходити на виробництво електрокарів на тлі нових обмежень, які вводять в країнах Європи, та введення більш жорстких стандартів щодо викидів.

Як відомо, цього року європейських автовиробників чекають значні штрафи за невідповідність екологічним стандартам щодо викидів, а низка країн Європи взагалі планує заборонити продаж автомобілів на двигунах внутрішнього згоряння.

У Росії масово зникає бензин, влада намагається рятувати Москву і великі міста, черги на АЗС вражають

неділя, 21 червень 2026, 20:10

Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...

Пенсійний фонд оновив правила онлайн-оформлення виплат для громадян, що виїхали за кордон: Що треба знати

неділя, 21 червень 2026, 15:42

Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....