Значно менше української мінімалки: Стало відомо про жебрацькі зарплати в "ДНР"

Жителі в "ДНР" заробляють у три-чотири рази менше, ніж на підконтрольній Україні території Донецької області. Так, згідно з даними "Республіканського центру зайнятості", в Донецьку шукають вчителів на зарплату 1,4 тис. грн, а медиків - 2 тис. грн, повідомляють Патріоти України.

Так, згідно з даними "Центру зайнятості", навіть інженери, які в промислових регіонах традиційно заробляли вище середнього, нині можуть розраховувати на заробітну плату в розмірі 2,1 тис. грн.

У більшості розміщених вакансій заробітна плата не дотягує навіть до мінімального на підконтрольній Україні території рівня. Зазначимо, що розмір мінімальної зарплати нині становить 4173 грн.

Для прикладу, лікарів у Донецьку шукають на зарплату 1,8 тис. грн. А якщо цей самий фахівець переїде, наприклад, у Бахмут Донецької області (підконтрольна Україні територія), зможе заробляти щонайменше 6 тис. грн. Різниця – у 3,3 раза. В "ДНР" залишаються одиниці: ті, хто не може виїхати, або ж переконані сепаратисти.

Мінімальна зарплата в "ДНР" – трохи більше 1 тис. грн (2,5 тис. рублів). Пенсіонери, які вирішили залишитися на непідконтрольній території України, отримують приблизно 1,2 тис. грн. А середня зарплата в "республіці" не досягає і 3 тис. грн. Платять у російських рублях.

Хіти тижня. "Нерозуміння - це найгірше": Економіст розповів, яким буде курс гривні до кінця року

субота, 19 вересень 2020, 1:00

Національна валюта буде потроху дешевшати. До кінця року відбуватиметься плавна девальвація гривні, без різкого обвалу або зміцнення. Про це в коментарі розповів економічний експерт Олексій Дорошенко, передають Патріоти України. "Девальвація. Нічого ін...

Для цього Зеленський міняв голову НБУ? ​Курс гривні повернувся до мінімуму 2020 року

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:22

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 21 вересня на рівні 28,17 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 33,35 грн, зазначають Патріоти України. Нагадаємо, що найнижчий курс грив...