Значно менше української мінімалки: Стало відомо про жебрацькі зарплати в "ДНР"

Жителі в "ДНР" заробляють у три-чотири рази менше, ніж на підконтрольній Україні території Донецької області. Так, згідно з даними "Республіканського центру зайнятості", в Донецьку шукають вчителів на зарплату 1,4 тис. грн, а медиків - 2 тис. грн, повідомляють Патріоти України.

Так, згідно з даними "Центру зайнятості", навіть інженери, які в промислових регіонах традиційно заробляли вище середнього, нині можуть розраховувати на заробітну плату в розмірі 2,1 тис. грн.

У більшості розміщених вакансій заробітна плата не дотягує навіть до мінімального на підконтрольній Україні території рівня. Зазначимо, що розмір мінімальної зарплати нині становить 4173 грн.

Для прикладу, лікарів у Донецьку шукають на зарплату 1,8 тис. грн. А якщо цей самий фахівець переїде, наприклад, у Бахмут Донецької області (підконтрольна Україні територія), зможе заробляти щонайменше 6 тис. грн. Різниця – у 3,3 раза. В "ДНР" залишаються одиниці: ті, хто не може виїхати, або ж переконані сепаратисти.

Мінімальна зарплата в "ДНР" – трохи більше 1 тис. грн (2,5 тис. рублів). Пенсіонери, які вирішили залишитися на непідконтрольній території України, отримують приблизно 1,2 тис. грн. А середня зарплата в "республіці" не досягає і 3 тис. грн. Платять у російських рублях.

Хіти тижня. Гроші заморозять по всій країні: Банкіри попереджають про можливі конфлікти з клієнтами

вівторок, 21 січень 2020, 13:00

Українські підприємці не можуть вільно розпоряджатися своїми заробленими коштами. Всьому виною постанову НБУ №162, яке заробило 3 січня 2020 року і внесло зміни до Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків і кореспондентськи...

В Україні різко подорожчають авто через новий податок: За що доведеться платити (відео)

вівторок, 21 січень 2020, 10:59

В Україні новий податок на продаж автомобілів може збільшити вартість авто на вторинному ринку на 5%. Про це розповів у ефірі ObozTV екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, передають Патріоти України. Як пояснив колишній чиновник, уряд і...