
Росія оскаржила у Верховному суді Швейцарії рішення міжнародного арбітражу про стягнення з неї на користь "Укрнафти" 44,4 млн доларів компенсації за конфіскацію майна компанії в окупованому Криму. Про це заявляє прес-служба Міністерства юстиції РФ, повідомляють Патріоти України.
"27 травня Росія подала до Верховного Суду Швейцарії заяви про скасування арбітражних рішень, винесених за позовами компаній "Укрнафта", "Стабіл" та інших. 31 травня суд підтвердив отримання заяв", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, ще у квітні 2014 року після анексії півострова Російською Федерацією незаконні збройні формування держави-агресора захопили адміністративні приміщення і 16 автозаправних станцій "Укрнафти".
Відзначається, що в заявах про скасування Росія привела розгорнуті аргументи, які нібито підтверджують неправомірність винесених арбітражними трибуналами рішень.
"По-перше, арбітри винесли рішення на користь позивачів, не встановивши при цьому, що півострів Крим є суверенною територією Росії. Проте, Трибунал постановив, що Росія несе відповідальність відповідно до норм двосторонньої угоди між Росією і Україною. По-друге, інвестиції позивачів були придбані незаконним способом, зокрема через корпоративні захоплення і незаконну приватизацію. Арбітражне рішення, що захищає такого інвестора, не може бути визнано і приведено у виконання в країнах з розвиненою системою права", - повідомили в Мін'юсті РФ.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...