Знову буде суд? Росія відмовляється платити Україні за Крим

Росія оскаржила у Верховному суді Швейцарії рішення міжнародного арбітражу про стягнення з неї на користь "Укрнафти" 44,4 млн доларів компенсації за конфіскацію майна компанії в окупованому Криму. Про це заявляє прес-служба Міністерства юстиції РФ, повідомляють Патріоти України.

"27 травня Росія подала до Верховного Суду Швейцарії заяви про скасування арбітражних рішень, винесених за позовами компаній "Укрнафта", "Стабіл" та інших. 31 травня суд підтвердив отримання заяв", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, ще у квітні 2014 року після анексії півострова Російською Федерацією незаконні збройні формування держави-агресора захопили адміністративні приміщення і 16 автозаправних станцій "Укрнафти".

Відзначається, що в заявах про скасування Росія привела розгорнуті аргументи, які нібито підтверджують неправомірність винесених арбітражними трибуналами рішень.

"По-перше, арбітри винесли рішення на користь позивачів, не встановивши при цьому, що півострів Крим є суверенною територією Росії. Проте, Трибунал постановив, що Росія несе відповідальність відповідно до норм двосторонньої угоди між Росією і Україною. По-друге, інвестиції позивачів були придбані незаконним способом, зокрема через корпоративні захоплення і незаконну приватизацію. Арбітражне рішення, що захищає такого інвестора, не може бути визнано і приведено у виконання в країнах з розвиненою системою права", - повідомили в Мін'юсті РФ.

Технічні проблеми скреп: Китай не допоможе Росії з напівпровідниками

вівторок, 24 травень 2022, 20:12

Свіже дослідження показало, що іноземні компанії продовжать займати левову частку ринку інтегральних схем у Китаї до 2026 року. Місцеві виробники можуть покривати лише незначну частину попиту, зазначають Патріоти України. Дані показують, що компанії Ки...

В Україні змінили формулу розрахунку субсидій та сум пільг на оплату комуналки: Що важливо знати

вівторок, 24 травень 2022, 18:20

Україні змінили формулу розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг. Як повідомляє видання «На пенсії», за квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року, передають Патріоти України. А з травня та на вес...