Знижка не допомогла: Пакистан не хоче платити Кремлю за нафту в доларах

Пакистан зацікавлений у довгостроковій угоді на купівлю російської нафти, проте вважає за краще проводити оплату у валюті Китаю, а не США, попри те, що перша партія була сплачена в американських доларах, передають Патріоти України.

Як заявив міністр енергетики країни Хуррам Дастгір Хан, Пакистан хотів би, щоб подальші закупівлі здійснювалися в юанях, оскільки країна має угоду про валютні свопи з Китаєм, повідомляє Bloomberg.

"Ми сподіваємося, що якщо це стане довгостроковою угодою, то це буде операція в рупіях та китайській валюті. І, можливо, цей валютний своп має стати більшим, щоб ми могли скористатися іншими можливостями, які можуть виникнути", - сказав він. Перший вантаж російської нафти, яка була продана зі знижкою, прибуде до Пакистану протягом місяця.

Реалії "недонаддержави": Паливо різко подорожчало в Криму та низці регіонів РФ - ціни б'ють рекорди

субота, 27 червень 2026, 5:50

За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...

Коли "связан одной веревочкой" з недоімперією з її негараздами: Киргизстан слідом за Росією накрив дефіцит бензину

п’ятниця, 26 червень 2026, 23:03

Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...