"Зомбоящик" про це не розповість: У Росії стрімко зростає число людей, що живуть за межею бідності

Реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.​

У Росії, де в кінці 2014 року налічувалося 15,7 мільйона бідних, число тих, хто живе за межею бідності, досягло 21 мільйона, передають Патріоти України.

«На всіх федеральних каналах у лаптеногих тільки дві новини. «Що там у хохлів» і «Що там у «біндер». А цю новину вони по своїм зомбоящикам ніколи не покажуть. Інформмашина Кремля наклала табу», - коментує російську статистику офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц»).

До речі, в матеріалі вказується, що зростання числа бідних в Росстаті пояснюють застосуванням нової методології оцінки грошових доходів населення, яка була впроваджена в квітні 2019 року, а також «випереджаючим зростанням показника прожиткового мінімуму в порівнянні з індексом споживчих цін». У той же час видання підкреслює, що реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.

Не поспішайте продавати: Долар в Україні значно подорожчає

субота, 23 січень 2021, 12:45

В Україні курс долара до кінця січня збільшиться з 28,2 до 28,4 грн/$, повідомляють Патріоти України. "На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку буде торгуватися через тиждень близько 28,4 грн. Готівк...

Попереду лише США: Агросектор України здійснив світовий прорив

субота, 23 січень 2021, 11:07

На продовольчому ринку бренд "зроблено в Україні" набуває всі більшої ваги, наша держава перетворюється на одного з головних годувальників світу. І є всі шанси для стрімкого приросту продуктивності як в рослинництві ,так і в тваринництві. Україна за ре...