"Зомбоящик" про це не розповість: У Росії стрімко зростає число людей, що живуть за межею бідності

Реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.​

У Росії, де в кінці 2014 року налічувалося 15,7 мільйона бідних, число тих, хто живе за межею бідності, досягло 21 мільйона, передають Патріоти України.

«На всіх федеральних каналах у лаптеногих тільки дві новини. «Що там у хохлів» і «Що там у «біндер». А цю новину вони по своїм зомбоящикам ніколи не покажуть. Інформмашина Кремля наклала табу», - коментує російську статистику офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц»).

До речі, в матеріалі вказується, що зростання числа бідних в Росстаті пояснюють застосуванням нової методології оцінки грошових доходів населення, яка була впроваджена в квітні 2019 року, а також «випереджаючим зростанням показника прожиткового мінімуму в порівнянні з індексом споживчих цін». У той же час видання підкреслює, що реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...