"Зомбоящик" про це не розповість: У Росії стрімко зростає число людей, що живуть за межею бідності

Реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.​

У Росії, де в кінці 2014 року налічувалося 15,7 мільйона бідних, число тих, хто живе за межею бідності, досягло 21 мільйона, передають Патріоти України.

«На всіх федеральних каналах у лаптеногих тільки дві новини. «Що там у хохлів» і «Що там у «біндер». А цю новину вони по своїм зомбоящикам ніколи не покажуть. Інформмашина Кремля наклала табу», - коментує російську статистику офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц»).

До речі, в матеріалі вказується, що зростання числа бідних в Росстаті пояснюють застосуванням нової методології оцінки грошових доходів населення, яка була впроваджена в квітні 2019 року, а також «випереджаючим зростанням показника прожиткового мінімуму в порівнянні з індексом споживчих цін». У той же час видання підкреслює, що реальні доходи росіян падають шостий рік поспіль - з моменту окупації Криму і введення західних санкцій.

З архіву ПУ. Окупанти визнали провал "будівництва століття" в Криму

неділя, 12 липень 2020, 17:00

Окупаційна влада Криму закликала водіїв уникати поїздок недобудованою трасою "Таврида", визнавши тим самим її небезпеку. Глава "Мінтрансу" Криму Сергій Карпов у травні 2019 року порекомендував в ефірі місцевого радіо не їздити дорогою, яку вже охрестил...

З архіву ПУ. "Догнать и перегнать Америку": На Росії назвали ціну на свій перший електромобіль

неділя, 12 липень 2020, 14:00

Zetta - компактний трьохдверний автомобіль з електроприводом на два або чотири колеса, що збирається в Тольятті. Машина на 99% російська, з Китаю імпортується тільки батарея, проте її вартість становить близько 50% вартості всього авто. Загальні інвест...