Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про заборону передачі комунального майна та землі юридичним особам зі статутним капіталом держави-агресора, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Київради.
Йдеться про мораторій на передачу майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить більше 25%, або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.
"Таке рішення насправді назріло уже давно. Мало того, переконаний, що таку заборону потрібно встановити на всеукраїнському рівні. Тому дуже вірю в те, що всі українські міста візьмуть приклад зі столиці, і приймуть аналогічні рішення", - прокоментував один з ініціаторів рішення, депутат Київради Олег Петровець.
Він висловив надію на те, що це рішення Київради ляже в основу законопроекту, який на загальнонаціональному рівні заборонить продаж і передачу в оренду української землі і майна представникам країни-агресора.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...