Зроблено в Україні: Під новітні контрбатарейні РЛС "підігнали" й вітчизняні "колеса"

Нова РЛС готова до серійного виробництва для забезпечення Збройних Сил України.​

Базовою платформою для нового українського мобільного контрбатарейного радара 1Л221Е може стати самохідне шасі 8х8 - КрАЗ-7634НЕ, повідомляють Патріоти України.

У квітні стало відомо, що контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений КП НВК Іскра, що входить до складу ДК Укроборонпром, завершив польовий етап державних випробувань. Нова РЛС готова до серійного виробництва для забезпечення Збройних Сил України.

Нагадаємо, 1Л220УК складається з двох транспортних одиниць: антено-апаратна машина та машина управління з робочими місцями для персоналу. При цьому сам радар виконаний на базі напівпричепа й тягача 6х6 КрАЗ.

Своєю чергою, КП НВК Іскра працює над створенням більш досконалого сімейства контрбатарейних радарів. До його складу входять два види виробів - 1Л220Е та 1Л221Е, основною відмінністю яких є тип передавача та транспортна база.

У радарі 1Л220Е використаний центральний передавач, в якому головним елементом виступає електровакуумний прилад (багатопроменевий клістрон). Передавач радару 1Л221Е базується на твердотільних модулях, що побудовані на основі GaN підсилювальних елементах.

Антено-апаратна машина радару 1Л221Е виконана на базі шасі високої прохідності 8х8 та має повний привід, що забезпечує високу прохідність виробу та зменшує час розгортання/згортання. Тож в цьому радарі доволі висока швидкість часу розгортання/згортання - не перевищує 5/5 хвилин. Завдяки цьому радар 1Л221Е можна впевнено віднести до категорії високомобільних.

Судячи з проєкту, основним носієм нового радару, має стати вже відома вітчизняна платформа КрАЗ-7634НЕ 8х8 , вантажопідйомністю 27 т. Саме таке шасі використовується як платформа для пускової мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ Нептун . Також на цій базі була помічена наземна радіолокаційна станція УКХ діапазону Бурштин-1800, що виробляється компанією Аеротехніка-МЛТ. Крім того, КрАЗ-7634НЕ 8х8 розглядається як носій високоточної системи залпового вогню Вільха з коригованими ракетами калібру 300 мм.


Джерело: Defense Express

Хіти тижня. Туристи в шоці: Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Криму виявилися в рази вище, ніж у вільній Україні (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 17:30

При цьому з овочами ситуація дещо інша – по ряду позицій ціни відрізняються не так помітно, а цибуля в Криму навіть трохи дешевша, ніж на Херсонщині. Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Росією Криму виявилися в кілька разів вище, ніж на матери...

Добудовувати чи продати? У Зеленського показали зсередини багатостраждальний крейсер “Україна” (відео)

субота, 20 липень 2019, 17:24

Грізний бойовий корабель був готовий на 95%. Однак два десятки років бездіяльності на верфі, непідйомна наразі ціна проекту та надлишковість для чорноморського театру бойових дій зробили його "нелюбимим сином" держави, Міноборони та ВМСУ. Міноборони пр...