Зростання вартості є неминучим: У "Нафтогазі" розповіли, що буде із цінами на газ

Цього опалювального сезону ціни на газ не зміняться, однак в подальшому його вартість зросте. Про це голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов повідомив в інтерв’ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

Він наголосив, що реформа із запровадження ринку енергії в Україні є "неминучою". Передусім йдеться про пріоритетні умови від США для фінансової підтримки України.

"Є відомий всім нам документ про очікування з точки зору реформ, де також чітко визначена лібералізація цін на електроенергію та газ. Але все ж таки строки запровадження реформи ринку енергії будуть залежати від рішення української держави і від фактичної ситуації, яка складається у нас всередині країни", - підкреслив Чернишов. Однак він запевнив, що під час лібералізації цін на енергію повинна бути враховована ситуація із війною та стабільністю.

США конфіскують у багатих росіян 700 млн доларів - за порушення санкцій карають банкірів та юристів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:42

США через суди конфіскують у росіян 700 мільйонів доларів і висунула звинувачення понад 70 особам за порушення міжнародних санкцій. Серед звинувачених: банкіри та юристи, які сприяли обходу санкцій, передають Патріоти України. Про це йдеться в заяві Мі...

Блокада кордону з Польщею триває: Чи чекати здорожчання продуктів в Україні та як це вдарить по Європі

п’ятниця, 23 лютий 2024, 9:32

Блокада польськими фермерами кордону шкодить обом країнам. Водночас Україна повністю забезпечує себе продуктами, тому цінових змін не очікується. Про це в коментарі "РБК-Україна" сказав Олег Хоменко, генеральний директор "Українського клубу аграрного б...