Зубна щітка з паперу та інші "зелені" товари: Український екостартап Effa залучив $500 000 інвестицій

Основні клієнти стратапа – готелі і авіалінії.

Фото: dojoУкраїнський стартап Effa, який займається розробкою екологічних товарів, оголосив про залучення раунду розміром $500 000 від ангельського інвестора, передають Патріоти України.

Залучені інвестиції стартап витратить на лінійку продуктів, зростання команди і розвиток бренду.

Effa займається випуском одноразових екологічно чистих продуктів для щоденного використання. Першим таким продуктом стала зубна щітка з паперу. Основні клієнти стратапа – готелі і авіалінії. Як запевняють в Effa, зараз вже запущено масове виробництво, а перші партії продукції почнуть доставляти в квітні.

Це не перші інвестиції Effa. У 2018 році команда брала участь в акселерационного програмі Starta, півроку навчалася в США, там же привернула невеликий раунд від місцевого ангела. В 2021 році стартап налагоджував виробництво і продаж. За заявою самої компанії, в результаті Effa підписала контракти на продаж в загальній вартості $2 млн.

Костянтин Щербина, Ілля Кичук і Дарина Кичук (зліва направо), фото надане компанією

Джерело: AIN.UA

Ціни на газ в Європі злетіли: Експерти розповіли, що буде з тарифами в Україні

вівторок, 18 травень 2021, 15:23

Ціни на газ в Європі б'ють рекорди, що може позначитися на українцях. Зокрема, ціни для споживачів в Україні прив'язані до вартості палива на європейських хабах, передають Патріоти України. При цьому з 1 травня вітчизняний ринок газу перейшов на нові п...

З архіву ПУ. 20 тисяч грн, соцпакет та жодних умов до кваліфікації: Яку роботу зараз пропонують українцям у Польщі

вівторок, 18 травень 2021, 14:00

Слід остерігатися тих, хто рекомендує всі документи оформляти вже після приїзду в Польщу або пропонує працювати нелегально. Наприкінці квітня 2020 року уряд України негласно заборонив українцям виїжджати на роботу до країн ЄС через світову ситуацію з п...