"Звезда упала" - "Просто денег нет": На Далекому Сході загинається провідне підприємство російського ВПК

Через проблеми з фінансуванням і заборгованістю по зарплатах, працівники заводу з серпня по грудень 2019 року будуть переведені на неповний робочий тиждень.

У Росії криза підприємств військово-промислового комплексу дійшла до одного з найбільших заводів країни - далекосхідної Зірки. Зокрема, через проблеми з фінансуванням і заборгованістю по зарплатах, працівники заводу з серпня по грудень 2019 року будуть переведені на неповний робочий тиждень. Про це повідомляє у Twitter блогер Злий Одесит, передають Патріоти України.

Один з найбільших заводів ВМФ РФ Зірка переходить на неповний робочий тиждень до кінця 2019.Грошей немає виплачувати ЗП. Криза продовжує косити підприємства ВПК РФ, - зазначив він.

Гостре недофінансування російських заводів висміяли користувачі мережі. "В.В Х**ло справляється зі своїм завданням по розвалу Рашки на ура!", - пише Максим Шкулій.

"У даній ситуації заводу Зірка необхідний ребрендинг на П**а", - іронізує Паспорт України.

"Це єпархія Сєчіна. Він отримав гроші, обіцяв робочі місця, криголами, і ось", - резюмувала Tatiana.

Що ж це коїться!? Долару передрікають подальше падіння відносно гривні

неділя, 15 вересень 2019, 13:41

Після того, як на міжбанку на початку п'ятничних торгів долар опустився нижче 24,7 грн, він повернувся до рівнів, на яких не був з кінця січня 2016 року. Курсове співвідношення гривня / долар в Україні продовжує плавно знижуватися. Протягом наступного ...

Купівельний бум посилиться: ​В Україні електромобілі стануть дешевше і отримають нові пільги в ПДР

неділя, 15 вересень 2019, 12:08

В Україні нові електромобілі можуть стати доступнішими, що підстьобне і без того зростаючі темпи їх продажу. У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2054, що передбачає скасування збору до Пенсійного Фонду при первинній покупці електрокара, зазна...