"Звезда упала" - "Просто денег нет": На Далекому Сході загинається провідне підприємство російського ВПК

Через проблеми з фінансуванням і заборгованістю по зарплатах, працівники заводу з серпня по грудень 2019 року будуть переведені на неповний робочий тиждень.

У Росії криза підприємств військово-промислового комплексу дійшла до одного з найбільших заводів країни - далекосхідної Зірки. Зокрема, через проблеми з фінансуванням і заборгованістю по зарплатах, працівники заводу з серпня по грудень 2019 року будуть переведені на неповний робочий тиждень. Про це повідомляє у Twitter блогер Злий Одесит, передають Патріоти України.

Один з найбільших заводів ВМФ РФ Зірка переходить на неповний робочий тиждень до кінця 2019.Грошей немає виплачувати ЗП. Криза продовжує косити підприємства ВПК РФ, - зазначив він.

Гостре недофінансування російських заводів висміяли користувачі мережі. "В.В Х**ло справляється зі своїм завданням по розвалу Рашки на ура!", - пише Максим Шкулій.

"У даній ситуації заводу Зірка необхідний ребрендинг на П**а", - іронізує Паспорт України.

"Це єпархія Сєчіна. Він отримав гроші, обіцяв робочі місця, криголами, і ось", - резюмувала Tatiana.

Небезпечний конкурент Ілона Маска: Ракета-сенсація українця Максима Полякова готується до першого польоту на орбіту Землі (відео)

п’ятниця, 22 січень 2021, 22:10

Українська ракета-сенсація Alpha компанії Firefly Aerospace готується до запуску. У мережі з'явились відео з підготовкою до великого старту. Alpha є конкурентом малої ракети Falcon-1, яку розробила SpaceX Ілона Маска. Команда розробників Firefly провел...

Євро з доларом падають: НБУ озвучив курси валют на наступний тиждень

п’ятниця, 22 січень 2021, 20:34

НБУ знизив офіційний курс євро. Національний банк України (НБУ) на 25 січня 2021 року встановив курс євро на рівні 34,25 гривень за євро. Це на 11 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем: 34,2526 гривень за євро (-0,1125 грн). При цьом...