А ви це знали? Астрологи назвали дати, коли категорично не можна позичати гроші

Фахівці в області астрології назвали найближчі дати, коли варто відмовитися від великих фінансових операцій, щоб не прирікати себе на боргову яму. Не варто брати гроші в борг, давати їх комусь, підписувати серйозні договори, передають Патріоти України.

Перша найбільш небезпечна дата-п'ятниця, 13-е. Це містичне число приносить невдачі у всіх сферах, рішення за якими будуть прийняті в цей день. Щоб не підштовхувати себе до небезпеки, краще відмовитися від серйозних робочих питань в цей день. Однак прихід коштів в цей день - явище вкрай позитивне.

Місячне затемнення 16 травня 2022 року - ще одна небезпечна дата для інвестицій і позик. Якщо в цей день зайняти у когось грошей, то потім їх буде дуже важко віддавати. Астрологи кажуть, що якщо комусь в цей день фінансово допомагати, то можна потрапити в серйозну грошову яму.

Фахівці радять відмовитися від грошових відносин 23 і 24 травня, в період сильних геомагнітних бур. Відомо, що по-справжньому сильний геомагнітний удар силою в 5 балів очікується з вечора 23 травня до вечора 24 травня, тобто протягом доби. Це явище може негативно відбитися на всіх угодах і домовленостях, укладених в зазначений період.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рунолог розповів, коли під контроль України повернеться Херсон (відео)

четвер, 30 червень 2022, 21:00

Доля Херсона, який зараз перебуває в окупації у російських загарбників, цікавить багатьох людей. Рунолог, емпат і цілитель Денис Маклашевський дав інтерв'ю Славі Дьоміну, де поділився своїми відчуттями з приводу подальшої долі міста, передають Патріоти...

Молодик принесе Росії смерті у владі: Астролог зробила пророчий прогноз на липень

четвер, 30 червень 2022, 6:39

У липні 2022 року Росію чекає посилення випробувань, при цьому винні в агресії проти України понесуть жорстке покарання. Такий прогноз напередодні молодика зробила астролог Олександра Івашина, передають Патріоти України. "Світлі Сили вже здатні обрушит...