А ви у списку? Астрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, під якими народжуються довгожителі

Астрологи розповіли, представники яких знаків Зодіаку часто стають довгожителями і назвали найбільш позитивних представників гороскопу. Про це пише Rsute, передають Патріоти України.

Овен

Довгожительству Овна сприяє те, що він краще за інших пристосовується до нових умов і будь-яких обставин, а також справляється зі справами різної складності. Крім того, ці люди не картають себе за помилки і не нервують з цього приводу. Представники знака, незалежно від статі, в середньому живуть близько 80-90 років.

Тілець

Тільці наділені великим потенціалом життєвої енергії, якої цілком може вистачити більш ніж на 80 років щасливого існування. Ці люди відрізняються ретельністю, терпінням і витривалістю. Більш того, Тільці не відчувають "вікового гніту" - для них існує своя принадність у будь-якому віці і вони не перестають радіти життю.

Діва

Діва дуже акуратна і педантична, все життя ці люди стежать за своїм здоров'ям і дотримуються здорового способу життя. Це дає їм можливість жити до 85 років і довше. Представники знаку схильні ретельно продумувати свої дії перед тим, як їх здійснити, від чого і ризик нещасних випадків зменшується в рази.

Близнюки

Серед Близнюків довгожительством можуть похвалитися швидше жінки - вони живуть більше 85 років. Секрет цього в тому, що вони не перестають вірити в світле майбутнє навіть тоді, коли причин для цього практично не залишилося. Жінки-Близнюки також оптимістично рухаються до мети, не думаючи про те, що щось може піти не так.

Рак

Жінки цього знака зодіаку живуть на 3-5 років довше, ніж чоловіки. Однак і вони мають всі шанси подолати 70-річний рубіж. Їх життєвий шлях може скоротити хіба що зайва емоційність - вони постійно піддаються стресам, які приймають близько до серця, що, звичайно ж, негативно відбивається на здоров'ї представників цього знака.

Хіти тижня. Зміна роботи, переїзд чи нові відносини: Знаки Зодіаку, життя яких круто зміниться в серпні 2021

неділя, 25 липень 2021, 9:00

Гороскоп на серпень 2021 від Павла Глоби обіцяє трьом знакам Зодіаку круті зміни в житті. Їх чекає багато нових вражень в кінці літа, і всі вони будуть позитивними. Кому пощастить пережити приємні метаморфози - читайте в прогнозі, який Патріоти України...

Бережіться зради з боку близької людини: Гороскоп на 25 липня для всіх знаків Зодіаку

субота, 24 липень 2021, 23:28

Кому важливо відпочити, а хто зможе перевернути гори? Читайте у гороскопі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. Сьогодні оточуючі від самого ранку будуть намагатися вивести вас із рівноваги. Не піддавайтеся на провокації. Тільки завдяки своїй ...