А ви в списку? Жінки з найкращою інтуїцією за роком народження

Чимало астрологів стверджують, що жінки, у яких розвинена ця незвична здатність, народжуються у певні роки за Східним календарем, передають Патріоти України.

Щур

Жінки, народжені у рік Щура інтуїтивно відчувають небезпеку. Їх неможливо вмовити навіть на виправданий ризик. На рівні підсвідомості вони уникають всього, що може порушити їхній фізичний чи моральний комфорт.

Тигр

У жінок Тигрів дуже цікавий напрямок інтуїції. Такі леді інтуїтивно відчувають успіх певної справи чи стосунків. Багато людей вважають їх примхливими людьми, якщо вони відмовляються від людини або процесу. Тигриці просто усвідомлюють раніше за багатьох відсутність перспективи і переривають свою участь у завідомо провальному проекті.

Коза (Вівця)

Тонкі психологи. Козам не потрібне пухке досьє та купа інформації, щоб визначити що хоче людина і на що вона здатна. Ці чарівні створіння бачать кожного наскрізь, всі таємниці. Не ставлячи зайвих питань, вони читають людей як відкриті книги.

Півень

У жінок Півнів воістину благословенний дар, від якого ці раціональні леді найчастіше відмахуються. Жінки, народжені в роки Півня, здатні інтуїтивно відчувати щасливий збіг обставин, вдалий час, зручний випадок. Шкода, що ці скептики та практики не надають значення своїй інтуїції.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місячний календар на жовтень 2023: Сприятливі дні та коли буде затемнення Місяця

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:30

Другий місяць осені 2023 примітний тим, що в ньому будуть два затемнення - сонячне і місячне, які зазвичай ідуть у парі й випадають на молодик і повний місяць. Місячний календар на жовтень 2023 зорієнтує, коли вони будуть і що і в які дні планувати, що...

Зберігайте пильність: 4 знаки зодіаку, яким варто остерігатися зради партнера

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:56

Зрада - це завжди болючий момент у житті, на якому стосунки часто закінчуються. Деяких знаків зодіаку це може торкнутися найближчим часом, передають Патріоти України. Зазвичай цей знак добре розуміється в людях й знає, що від кого чекати. Попри те, що ...