Астролог налякала прогнозом про ядерний удар - названо точні дати, коли ризик буде максимальним

У період з 23 жовтня до середини листопада 2022 року збільшиться загроза застосування ядерної зброї. Такий прогноз зробила астролог Ольга Медвецька, передають Патріоти України.

"Протягом усього місяця буде високою ймовірність застосування заборонених видів зброї, а також хімічної та біологічної зброї (квадрат Марс-Нептун)", – зазначила вона.

За її словами, найскладнішим періодом, як на військовій арені, так і в буденному житті стане час з 25 жовтня та перші 2 тижні листопада.

"А оскільки мова йде про поєднання коридору затемнень, негативних аспектів від Марса і від сонця до Урана, то можемо говорити, що напруга буде значно зростати вже приблизно за 3 дні до затемнення, тобто з 22 жовтня. Поєднання зазначених положень свідчить і про досить високу ймовірність застосування у цей період ядерної зброї. Однак це не 100% твердження", – додала астролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чекають великі проблеми: Два знаки зодіаку ризикують розоритися на початку квітня

вівторок, 28 березень 2023, 15:55

Астрологи назвали два знаки зодіаку, які на початку квітня можуть зробити фатальну помилку і втратити всі свої гроші. У зв'язку з цим у них виникнуть серйозні фінансові труднощі, передають Патріоти України. Ви можете потрапити в пастку шахраїв, які зах...

"Готується нова війна": Відомий астролог дала тривожний прогноз

вівторок, 28 березень 2023, 11:59

Астролог Яна Тимощук заявила, що квітень принесе нам емоційні гойдалки, будуть відбуватися ситуації, які не завжди будуть приводити туди, куди треба. Також, як показують карти Таро, можуть бути проблеми, пов'язані з землею - землетруси і повені, переда...