Астролог назвала терміни, коли закінчиться війна в Україні 2022

Астрологи намагаються спрогнозувати, коли завершиться війна в Україні. Один з астроекспертів, який побажав залишитися анонімним, каже, що дата 24 квітня обіцяє серйозні зміни. Як передає "Главред" прогноз астролога, кінець квітня обіцяє вихід на дипломатію, численні переговори і компроміси, передають Патріоти України.

"Втім, затемнення 30 квітня виглядає дуже добре і обіцяє узгодження свободи колективної та індивідуальної. Тобто знову пошук розумних і несподіваних рішень, договір і підпорядкування волі більшості", - говорить експерт.

На початку червня, за прогнозом астролога, вже можна очікувати зламу воєнної ситуації і підходу до завершення масштабних дій. "Наслідки дій, зроблених 24.02.2022, будуть розгрібатися і остаточно завершаться в серпні - на початку вересня", - підсумовує експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таких лише 5: Чоловіки яких знаків Зодіаку вважаються найвимогливішими і шукають у всьому ідеал

понеділок, 8 серпень 2022, 12:09

Очолюють п'ятірку найвимогливіших чоловіків саме Леви. Адже представники даного знака природжені лідери, які постійно прагнуть бути першими у всьому, весь час самовдосконалюючись. Схожі запити у них і до оточуючих людей. Вони допускають бачити поруч з ...

"Свічка догорає, що б він не робив": Мольфарка спрогнозувала швидку смерть Путіна

неділя, 7 серпень 2022, 19:14

Російський диктатор Путін хворіє, про це свідчить його енергетика. Про це розповіла відома карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, передають Патріоти України. За її словами, більшість екстрасенсів бачать путінське біополе й воно показує збій в орган...