Можуть обернути все на свою користь: Астрологиня назвала найбільш артистичні знаки Зодіаку

Артистичність необхідна людям не тільки на сцені, а й у житті - ті, хто мають цю якість, легше вирішують купу професійних і побутових питань, зазначають Патріоти України.

Але чому одні наділені нею з лишком, а інші можуть тільки із захопленням дивитися на них збоку? Астрологиня Людмила Булгакова назвала автомобілі, які артистичні знаки зодіаку.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки, мабуть, є найартистичнішим зодіакальним знаком: річ у тому, що вони вкрай інтуїтивні, відчувають настрій іншої людини на тонкій енергетичній хвилі, як свій власний, тому представникам знака дуже легко перейнятися ним і перевтілитися в чужий образ так, що навіть Станіславський здивовано вигукнув би: "Вірю!" Грають вони і в житті, приміряючи на себе масу різних образів, але найкраще їм вдаються ролі жертв — Раки, як ніхто інші, вміють натиснути на жалість.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви з їхньою поважністю, імпозантністю і панськими манерами є акторами за визначенням, водночас абсолютно неважливо, грають вони в житті або на сцені і знімальному майданчику. Представники знака легко уживаються в будь-який образ, особливо якщо йдеться про всіх королів і аристократів світової драматургії — і грають так, що їхня достовірність не викликає жодних сумнівів. Втім, в житті представники знака теж часто захоплюються і грають роль царствених осіб, а деякі з цього образу ніколи і не виходять.

Водолій (21.01 – 18.02)

Артистичність Водоліїв не знає меж: вони добре знаються на людських характерах, охоче "приміряють на себе" різні образи і водночас мають однаково переконливий вигляд і в ролі принца, і в ролі жебрака. І якщо в мистецтві така поведінка є перевіркою на профпридатність, то в житті вони часто користуються нею для повноти самовираження: будучи особистостями богемними, вони потребують того, щоб презентувати продукти своєї творчості з найнесподіванішого боку, і артистичність їм в цьому допомагає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Досягти успіху буде реально: Жіночий гороскоп з 18 по 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 23:55

Гороскоп на жовтень 2021 говорить про те, що друга половина місяця стане більш вдалою і щасливою, ніж перша. Планети знову почнуть повертатися у свій звичайний рух і це дасть поштовх до того, що багато складні ситуації почнуть вирішуватися, а в особист...

Хіти тижня. Різкий поворот у особистому житті: Любовний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня для усіх знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 23:30

На цьому тижні варто очікувати приємних поворотів в особистому житті. Для деяких представників зодіакального кола період може обернутися міцним шлюбом, а деяким необхідно остерігатися нових знайомих, передають Патріоти України. Цей тиждень стане для Ов...