Астрологиня попередила, яким знакам Зодіаку треба бути особливо обережними 12 квітня

З понеділка, 12 квітня, Леви почуватимуться самотніми, Терези можуть зіштовхнутися з непорозумінням, а Водоліям доведеться жертвувати собою. Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка розповіла, кому не надто щаститиме на тижні з 12 до 18 квітня. Патріоти України пропонують вам прочитати її прогноз.

Овен

Ви будете обурені якоюсь несправедливістю і, не розібравшись як слід, кинетесь боронити незахищених і відстоювати інтереси. Але не все у цьому світі влаштовано так, як видається на перший погляд, тому не варто вам туди влізати.

Лев

У вас цього тижня складається враження, що ви залишилися самі на цьому світі, і навколо немає нікого, хто би до вас і слово мовив – всі або зайняті своїми справами, або далеко, або відверто ігнорують вас.

Терези

Непорозуміння – головна проблема цього тижня. Чи то ви не зовсім чітко висловлюєтесь і вас не розуміють, чи то ваші ближні якось непевно доносять свої думки. І в результаті можуть відбуватися різні халепи та навіт сварки.

Водолій

Від вас весь час щось вимагатимуть зробити заради інших, пожертвувати собою, своїми інтересами, часом, грошима, не пропонуючи нічого натомість. Особливо це дошкуляє, коли вас соромлять і нав'язують почуття провини.

Джерело: Обозреватель

Витрачені гроші повернуться у подвоєному розмірі: Гороскоп на 16 травня для всіх знаків Зодіаку

субота, 15 травень 2021, 23:42

Кому час на відпочинок, а кому ― взятися до роботи? Більше — в астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. День буде успішним у сфері кар’єри. Ви відчуєте, що вас нарешті почали цінувати і рахуватися з вашою думкою. Увімкніть...

Будьте обережні, є ризик постраждати від шахраїв: Названо чотири знаки Зодіаку, яким не пощастить із 17 травня

субота, 15 травень 2021, 23:22

На тижні із 17 травня Терези можуть стати жертвами шахраїв, а у Козерогів почнеться період бездіяльності. Водночас Ракам доведеться розбиратися у собі, передають Патріоти України. Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка назвала чотири знаки зодіаку, я...