Бережіться! Астролог розповів, у які дні травня загрожують небезпеки для здоров'я

Астролог Влад Росс склав гороскоп на травень 2021 року й зазначив, що у сфері самопочуття й здоров'я найнапруженішим буде період з 23 до 29 травня, передають Патріоти України.

Наприкінці місяця загрожують небезпеки, тому не варто перепрацьовувати й ризикувати здоров'ям, зокрема, робити планові операції.

Співрозмовник додав, що 23-29 числа можливий стрибок тиску, є загроза загострення хронічних захворювань.

За його словами, особливої обережності варто дотримуватися людям, які страждають хворобами печінки. "...Через напружені аспекти Нептуна у 20-х числах підвищаться ризики алергічних реакцій, особливо 22-23 та 27 травня...", – додав астролог.

Раніше Влад Росс попередив, що 4 травня та наприкінці місяця – з 26 по 28-е число, не варто купувати щось важливе. Експерт порадив у цей час уникати ризику.

  • Довідка. Майже весь травень є періодом знака Зодіаку Телець.
  • Телець – це один із трьох земних знаків. Тельцями називають людей, які народилися з 21 квітня по 20 травня.

Ви зможете перевершити себе: Гороскоп на 17 травня для усіх знаків Зодіаку

неділя, 16 травень 2021, 23:41

Астрологи склали гороскоп на 17 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку, із яким Патріоти України пропонують вам ознайомитися. Овен. У вас може виникнути почуття незручності, навіть попри те, що все буде йти за планом. Телець. Не будьте занадто активн...

Гроші прийдуть, звідки не чекали! Названо головних везунчиків травня серед знаків Зодіаку

неділя, 16 травень 2021, 23:29

Гороскоп на травень 2021 обіцяє трьом знакам Зодіаку фінансове везіння і успіх. Астролог дала пораду кожному з них, як правильно скористатися прихильністю і домогтися висот в кінці весни. Прогнозом на травень з нами поділилася астролог Аріна Артуровна....