Бережіться, астрологи попереджають: П'ять знаків Зодіаку в травні чекає чорна смуга - ретроградний Сатурн сплутає всі карти

Астрологи, які раніше розповіли про найактивніших представників гороскопу, назвали п'ять знаків Зодіаку, яких чекають невдачі в травні. Про це пише rsute.ru, передають Патріоти України.

Овен

Зірки рекомендують Овнам уважніше придивитися до колективу. Самоконтроль і дисципліна будуть потрібні від Овнів на роботі. Потрібно буде дотримуватися балансу між роботою і клопотами про близьких. Рідні люди вимагатимуть посиленої уваги до себе.

Телець

У травні представників цього знака чекають труднощі - ймовірно не дуже приємні зміни на роботі. В даному випадку важлива підтримка близьких людей. А вона обов'язково буде. До кінця травня очікуються сварки з близькими людьми.

Діва

Дівам слід більш скрупульозно ставитися до своїх обов'язків. Заздрісники можуть зіпсувати вашу репутацію. До того ж з'являться минулі справи, які зажадають доробок і коригувань. В особистому житті теж буде відчуватися дуже сильна напруга.

Терези

Бажання заробити більше може позначитися на здоров'ї. Постійні перевтоми і стреси можуть провокувати головні болі, скачки тиску, а також викликати тривалу депресію. Також Терезам не варто вплутуватися в сумнівні проекти.

Лев

Астрологи радять не починати після 20 числа ніяких важливих справ і проектів, не складати і підписувати контракти. Весь місяць Леви повинні бути пильні і не розслаблятися - проблеми будуть вас чекати в усіх сферах життя.

Хіти тижня. Будуть заздрити всі! Травень несе удачу трьом знакам Зодіаку - їх чекає успіх у любові і на роботі

неділя, 16 травень 2021, 20:00

У суботу, 15 травня, Фортуна стане супутницею трьох знаків Зодіаку. Щасливчиками виявляться Тельці, Леви та Стрільці. Про це пише "АстроЗодіак", передають Патріоти України. Телець. Перед представниками цього знака відкриється вікно можливостей. Начальс...

Хіти тижня. Вічні трудівники: Названо п'ять найбільш працьовитих чоловіків за знаком Зодіаку - не сидітимуть, склавши руки

неділя, 16 травень 2021, 11:00

Астрологи, які раніше назвали головних чоловіків-агресорів за гороскопом, розповіли, які чоловіки за знаком Зодіаку є найбільш працьовитими. Про це пише Magistika, передають Патріоти України. Овни - цілеспрямовані, друге місце їх не влаштує. Чоловіки-О...