Бережіться! Названо три знаки зодіаку, які потраплять під вплив темних сил

Нинішній день - один із найнебезпечніших у всьому місячному календарі, він характеризується дією негативних сил, які можуть оволодіти навіть найспокійнішими, врівноваженими та добрими людьми. Одним із їхніх проявів стануть різноманітні манії, від яких у цей час не застрахований ніхто, передають Патріоти України.

Сьогодні, 9 лютого, внутрішній негатив вплине на представників усіх знаків зодіаку, але три з них можуть – на щастя, ненадовго – почуватися справжніми маніяками.

Лев

Леви і будь-якого іншого дня схильні до манії величі, сьогодні ж їм ніяк не вдасться її уникнути. Демонстрація власної переваги навряд чи покращить взаємини представників знака з людьми, що оточують їх, тому – зрозуміло, якщо вони відчують таку можливість – потрібно приховувати свою манію від інших.

Діва

Діви будуть впевнені, що оточення має намір вставляти їм палиці в колеса, роблячи їхнє життя і роботу нестерпними. В результаті, саме вони своїми постійними – і дріб'язковими – причіпками ускладнять існування людей, що перебувають поруч, у рази помноживши властиву їм від природи набридливість.

Водолій

Водолії цілком можуть вдаритися в паніку, вирішивши, що за ними хтось спостерігає – всупереч їхньому дозволу та бажанню. Щоправда, вони навряд чи зможуть відповісти на запитання про те, який інтерес представляють для оточення, але, як відомо, манія логічного обґрунтування не потребує – вона не залежить від об'єктивних реалій.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Всі карти, вони перегорнуті": Переможниця "Битви екстрасенсів" передбачила, чи буде новий наступ на Херсон, та розкрила підлі плани РФ

вівторок, 5 березень 2024, 10:43

Переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова передбачила, чи буде повторний наступ Росії на Херсон. Вона зазначила, що в окупантів наразі бракує для цього сил. Про це вона сказала на своєму ютуб-каналі, передають Патріоти України.

"Почнеться бійня або катастрофа": Тарологиня дала прогноз, коли будуть переговори та завершення війни в Україні

вівторок, 5 березень 2024, 7:44

Росія може піти на мирні переговори з Україною через серйозну внутрішню проблему або катастрофа, яка відбере усі ресурси, які витрачаються на війну. Про це заявила відаюча Ма, тарологиня Ірина Гергель на youtube-каналі "Мій світ", передають Патріоти Ук...