Бережіться, небезпечна повня! Шести знакам Зодіаку загрожують грошові витрати і перепади настрою

повний місяць

Повний місяць 21 вересня позначиться на представниках усіх знаків Зодіаку, але різною мірою. Ряд знаків чекають кардинальні життєві зміни, деяких - великі фінансові витрати, а ще для декого повний місяць обмежиться перепадами настрою, повідомляє slovofraza, передають Патріоти України

Овнам у повний місяць доведеться нелегко. Енергія вимагатиме виходу, а тому буде складно уникнути конфліктів з точно такими самими імпульсивними знаками.

Тельці ризикують надмірно витратитися, залучитися до фінансові авантюри і залишитися без подушки безпеки. На першому місці повинна бути обережність.

Близнюкам зараз важливо не розпорошити сили між безліччю ідей і різноспрямованими стратегіями. Краще все ще раз обдумати і зробити правильний вибір.

Ракам повний місяць принесе перепади настрою. Сплески активності будуть змінюватися переживаннями і зануренням у похмурі думки. Подбайте про здоров'я і спробуйте виконати «перезавантаження».

У Левів період повного місяця — це радість від нових перемог, але одночасно і ризик, оскільки ейфорія розслабляє. Намагайтеся зберігати виваженість у судженнях.

Дівам прийшла пора зайнятися саморозвитком і залученням в життя занять, які дають привід для радості. Доля сама підкаже, де їх знайти.

Терезам важливо вірити в себе і свої сили, не попадатися на гачок маніпуляторів і захищати свій життєвий простір від надмірно нав'язливих персон.

Скорпіону доведеться згадати про роздані обіцянки і про те, що їх доведеться виконувати. З коханою людиною не виключені конфлікти аж до розриву відносин.

Стрільцям час зменшити темп, не хапатися за кілька справ одночасно, навіть якщо відчуваєте душевний підйом і сплеск інтересу.

У Козерога день після повного місяця повинен стати періодом роздумів, вибору перевірених шляхів, відмови від ризикованих операцій.

Водолій в період повного місяця схильний до імпульсивних покупок. Знаючи про це, варто до всіх витрат підходити усвідомлено, не допускати спонтанних рішень.

Риби в повний місяць знайдуть вихід зі складної ситуації, зможуть подолати бар'єри і знайти правильну дорогу до поставленої мети.

Вплив повного місяця буде відчуватися з моменту, як той з'явиться на небі (19.05 20 вересня), а досягне піку о 02.55 21 вересня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Усе піде не за планом: 2021 рік завершиться великими проблемами для трьох знаків Зодіаку - їм доведеться боротися з труднощами

понеділок, 6 грудень 2021, 10:58

Кінець 2021 року принесе потрясіння для деяких представників зодіакального кола. Їм доведеться зіткнутися з викликами та проявити сильний характер, зазначають Патріоти України. Експерти із зірок видання Сhedonna відзначили три знаки зодіаку, для яких 2...

Життя стане яскравішим, у тому числі - фінансово: Гороскоп на тиждень 6-12 грудня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 6 грудень 2021, 9:57

Період стабілізації після складних попередніх двох тижнів. Сприятливий час на вирішення матеріальних питань. Якщо ви шукаєте додаткове джерело доходу – удача вам усміхнеться. Використовуйте шанси, щоб вирішити питання з роботою, не відкладайте на потім...