Бережіться! Василиса Володіна напророкувала біди декільком знакам Зодіаку в середині травня

Тиждень з 17 по 26 травня виявиться важкою для ряду знаків зодіаків, вважає відомий астролог Василіса Володіна, передають Патріоти України.

Однак, зіткнувшись з проблемами, зі складного періоду можна отримати користь. Чорна смуга настане у Близнюків. Щоб цього уникнути, потрібно обходити стороною тих, хто любить ризикувати. Для цього знака зодіаку будь-які дії в середині місяця будуть мати велике значення.

Стресовий тиждень виявиться для Раків. У них можуть виникнути проблеми на роботі і вдома. Плани можуть зриватися, але краще зберігати спокій. В особистому житті варто зробити ставку на терпіння і доброту, запевняє Володіна.

Конфліктної буде тиждень для Дів. Їм потрібно посилити самоконтроль, щоб уникнути непотрібних сварок. Не треба кидатися образливими словами і висувати ультиматуми. В даний період як не можна до речі знадобляться дипломатичні здібності.

Важкий життєвий період буде у Козерогів. Щоб побороти неприємності, їм потрібно придбати бути оптимістичними. Допомога від знайомих і родичів не треба сприймати в штики, адже вона допоможе впоратися з проблемами.

Водоліїв чекають проблеми зі здоров’ям. Однак зараз найкращий час, щоб позбутися від шкідливої звички. Астролог не виключає загострення захворювань і навіть госпіталізації.

Чекає справжній фарт! Яким трьом знакам Зодіаку зірки обіцяють успіхи по службі

середа, 23 червень 2021, 9:39

У Тельця очікується сприятливий день в плані кар'єри. Начальство гідно оцінить ваші старання, у деяких представників знаку не виключено підвищення по службі. Ті, хто займається пошуками роботи, мають всі шанси сьогодні її знайти, пишуть "Факти", переда...

Хіти тижня. Такого ще не було: Астрологи розповіли, яким трьом знакам Зодіаку зірки обіцяють фінансовий успіх на цьому тижні

середа, 23 червень 2021, 9:00

Козорога чекає гідна матеріальна винагорода, яка перевершить всі його очікування. Але для цього потрібно докласти зусиль й попрацювати над серйозним проєктом. Спочатку пропозиція може налякати великим обсягом робіт, але відмовлятися від неї не варто, а...