Бережіться, Венера в Близнюках! Астролог розповіла, кому цей період загрожує небезпекою

Астролог розповіла про важливу астрологічну подію, яка відбудеться 9 травня і закінчиться 2 червня. Йдеться про перехід планети Венери в знак Зодіаку Близнюки. В цей час потрібно бути обережними в особистих відносинах і не тринькати даремно Фінанси. Буде хотітися новизни, розмов про почуття, але всі вони будуть поверхневими і швидкоплинними. Про це розповіла відомий астролог Аріна Артуровна, передають Патріоти України.

Що чекає нас в коханні і стосунках

"Хтось почне любити вухами і захоче говорити про почуття. Любов в цей час повинна бути грою і безперервним фліртом. Коли почуття зводяться тільки до побуту, відсутній інтелектуальний контакт, може стати дуже нудно, а нудьга - головна причина згасання почуттів. Схильність до швидкоплинних і яскравих вражень", - розповідає експерт.

Венера в Близнюках хоче бути з усіма, але в той же час не обтяжувати себе ні дружніми, ні глибокими відносинами. Хочеться віддаватися спогадам про душевні бесіди і зустрічі. Може виникати яскраве бажання спонтанних інтимних зв'язків без наміру продовження. Взагалі в цей час не варто вірити ні словам, ні обіцянкам, які даються.

Можуть бути матеріальні збитки

У фінансах можуть бути витрати на різний незначущий дріб'язок, при цьому бажання раціональні і добре зрозумілі. Легковажне знайомство і зайва довірливість можуть привести до матеріальних збитків - можна стати жертвою шахраїв, шлюбних аферистів, різного роду альфонсів. Потрібно контролювати фінанси, і не давати гроші в борг під чесне слово.

Чотири знаки Зодіаку здійснять прорив до кінця червня: Глоба назвав справжніх щасливчиків

вівторок, 15 червень 2021, 8:23

Гороскоп на червень 2021 обіцяє чотирьом знакам Зодіаку сильне везіння в різних сферах життя. Астролог впевнений, що представники цих знаків зможуть досягти величезних висот в любові, кар'єрі, грошах, та й в цілому, будуть на висоті до кінця місяця. Пр...

Не ігноруйте знаки, які посилає Всесвіт: Гороскоп на 15 червня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 14 червень 2021, 23:53

Як правильно провести вівторок? Дізнайтеся в астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. Другий робочий день цього тижня відмінно підходить для вирішення поточних проблем, особливо в особистому житті. Не розпорошуйтесь на дрі...