Будьте обережні, є ризик постраждати від шахраїв: Названо чотири знаки Зодіаку, яким не пощастить із 17 травня

На тижні із 17 травня Терези можуть стати жертвами шахраїв, а у Козерогів почнеться період бездіяльності. Водночас Ракам доведеться розбиратися у собі, передають Патріоти України.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка назвала чотири знаки зодіаку, яким не щаститиме на тижні із 17 по 23 травня.

Рак

Настав період, коли все немов зупинилося, ви не відчуваєте якогось руху, поступу і постійно копирсаєтесь у собі, шукаєте сенси життя, відчуваєте провину за свій застій і не можете рушити далі, не розібравшись у собі.

Терези

Збільшується небезпека бути ошуканими чи обікраденими, причому, це може бути не лише відвертий гоп-стоп, а й цілком вишукане шахрайство, що маскується під цілком законні вимоги.

Козеріг

Цей тиждень може бути бездіяльним і не заповненим жодними активними подіями та враженнями. І це для вас дуже незвично, ви не готові до подібної паузи й пориватиметесь щось робити, але врізатиметесь у глуху стіну, що вас гальмуватиме і дратуватиме.

Риби

Звичне й стабільне життя, до якого ви звикли, може зазнати змін. І це вас дещо спантеличить і обеззброїть. Але зміни – це нормально, їх треба приймати, з ними потрібно рахуватися. Або започатковувати їх самотужки.

Є шанс отримати чудову можливість для заробітку: Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку

субота, 19 червень 2021, 9:11

Як правильно провести суботу? Дізнайтеся в астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. День нагадає Овнам про матеріальний аспект життя. Кошти можуть знадобитися, якщо ви захочете порадувати близьких подарунками або влаштуват...

З архіву ПУ. Як номер вашої машини впливає на долю

п’ятниця, 18 червень 2021, 23:30

У власників машин існують свої автомобільні прикмети і забобони, в які одні вірять, а інші - ні. Проводити розрахунки з автомобільним номером абсолютно нескладно, для цього вам необхідно скласти всі цифри, до отримання однозначного числа. Наприклад, но...