Чотири знаки Зодіаку чекають великі неприємності в любові - 2022 рік загрожує їм розривом стосунків

У любовних взаєминах бувають як і добрі періоди, так і погані. Нерозуміння, конфлікти та недовіра часто руйнують союз, зазначають Патріоти України.

Експерти із зірок видання Аstrofame назвали чотири знаки зодіаку, яких чекають великі неприємності в коханні. У 2022 році їм загрожує розрив стосунків.

Рак

Проблеми несумісності спливуть на поверхню в березні та спричинять напруженість між Раками і їхніми партнерами.

Терези

Нудний розпорядок, дистанція і загальні розбіжності в думках зменшать любов, яку Терези відчувають до свого партнера. Вони почнуть рік із безлічі питань, які можуть привести до розриву стосунків у лютому.

Скорпіон

Уродженці цього знаку відомі своїм вибуховим темпераментом, і це може призвести до закінчення стосунків у 2022 році. Якщо вони перебувають у нестабільному союзі, можуть нарешті вирішити припинити стосунки в березні та знову шукати любов.

Водолій

2022 рік буде багатим емоціями й одкровеннями для Водоліїв, особливо коли йдеться про любов і стосунки. Їх чекають величезні злети і жахливі падіння, які можуть призвести до несподіваного розлучення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Важкі часи ще попереду?: Астролог розповів, коли та як може закінчитися війна в Україні

четвер, 26 травень 2022, 22:38

Останній і найближчий тиждень в Україні будуть дуже важкими, оскільки Марс України і Марс на небі в останню декаду травня 2022 знаходяться в жорсткому протистоянні. І важкі бої за Сєвєродонецьк тому підтвердження. Так, за словами астролога Андрія Денис...

"Хвиля вогню і руйнувань": Екстрасенс прогнозує важкий період для України

четвер, 26 травень 2022, 11:28

Відомий український екстрасенс Рубіна Цибульська дала прогноз на осінь для України в 2022 році. Своїми прогнозами вона поділилася на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Імператор, який керує країною, знову стоїть на сторожі народу і захисту т...