День осіннього рівнодення: Що варто, а що ні робити у цю містичну дату

У день осіннього рівнодення, який цього року настане 22 вересня о 22:20 за Києвом тривалість ночі дорівнює дню, зазначають Патріоти України. Він вважається астрономічним початком осені. Після 22 вересня ночі стають довшими, дні коротшими — все говорить про швидке наближення холодів.


Осіннє рівнодення у наших предків вважалося містичною датою. Слов'яни влаштовували яскраві й веселі свята, обряди з вогнем та водою. Вважалося, що цього дня вода наділяє людей силою, а жінкам приносить красу.

Було заведено грати весілля та гадати на майбутнє.

На рівнодення згадували померлих. Люди приходили на кладовища, прибирали могили, влаштовували поминки.

Вважалося, що будь-яке слово, сказане у цей день, володіє особливою магією. З ранку з гаманця виймали всі гроші, перераховували їх, і поміщали назад по одній монеті, примовляючи: «Скільки грошей не покладу, все додасться. Монети дзвенять, багатство обіцяють».

У цей день люди намагалися позбутися від негативу, що осів вдома, робили генеральне прибирання та викидали весь непотріб. Не забували й про подяку.

Бажати комусь зла, давати у борг гроші та починати щось нове категорично заборонялося.

День осіннього рівнодення — це день оновлення. Потрібно відпустіть всі старі образи й самим нікого не ображати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Досягти успіху буде реально: Жіночий гороскоп з 18 по 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 23:55

Гороскоп на жовтень 2021 говорить про те, що друга половина місяця стане більш вдалою і щасливою, ніж перша. Планети знову почнуть повертатися у свій звичайний рух і це дасть поштовх до того, що багато складні ситуації почнуть вирішуватися, а в особист...

Хіти тижня. Різкий поворот у особистому житті: Любовний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня для усіх знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 23:30

На цьому тижні варто очікувати приємних поворотів в особистому житті. Для деяких представників зодіакального кола період може обернутися міцним шлюбом, а деяким необхідно остерігатися нових знайомих, передають Патріоти України. Цей тиждень стане для Ов...