Дізнайтеся, чи вірним шляхом йдете до мети: Що означатимуть наші сни із 15 по 19 вересня

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх «порад» у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними, зазначають Патріоти України.

Ніч проти 15 вересня

Сни цієї ночі, як правило, бувають кольоровими — яскравими і незабутніми, з цікавим сюжетом і характерними «дійовими особами». Їх можна дивитися як захопливий кінофільм, а на наступний день згадувати з приємним післясмаком, однак говорити про них, як про віщі, не можна — вони вкрай рідко збуваються.

Ніч проти 16 вересня

Сни нинішньої ночі ніколи не пророкують прийдешні події — швидше, вони розповідають про те, яким — правильним або неправильним — шляхом іде життям той, хто їх бачить. Динамічний, наповнений подіями сон означає, що у людини в житті все правильно, а ось тягомотний і нудний свідчить про те, що в існування необхідно внести зміни, інакше на приємні події можна — у всякому разі, поки — не розраховувати.

Ніч проти 17 вересня

Сни нинішньої ночі є віщими, до того ж, збуваються вони точно в строк — через тиждень. Якщо після закінчення цього часу в житті нічого не сталося, значить, про сон можна забути — він уже жодним чином ні на що не вплине, так що хвилюватися з цього приводу — якщо він виявиться не найприємнішим — не варто.

Ніч проти 18 вересня

Сни, які приснилися в цю ніч, часто бувають неприємними, але на них необхідно звертати увагу — вони розповідають про те, що заважає людині рухатися вперед — як в кар'єрі, так і в особистому житті. Сюжет сновидіння не можна розглядати прямолінійно — будь-яка підказка зашифрована, тому, чим більше символів запам'ятає людина, тим правильніше і докладніше вона їх розгадає.

Ніч проти 19 вересня

Сни цієї ночі порожні — вони не збуваються і не несуть в собі важливої інформації, тому в більшості випадків їх можна викинути з голови одразу ж, прокинувшись вранці. Виняток становлять ті випадки, коли сновидіння ніяк не вдається забути — воно постійно нагадує про себе. У такій ситуації його потрібно ретельно проаналізувати і зробити висновки щодо того, на розвиток яких якостей необхідно звернути першочергову увагу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ввечері порадують фінансові надходження: Гороскоп Павла Глоби на 21 січня для всіх знаків Зодіаку

четвер, 20 січень 2022, 22:28

Гороскоп на 21 січня 2022 року прогнозує Близнюкам проблеми зі здоров'ям. Овнів чекає непродуктивний день. День не підходить для початку нових справ, краще завершити раніше розпочаті завдання, передають Патріоти України.

Ретроградний Меркурій поєднався із ретроградною Венерою: Астрологи порадили, що робити у найнебезпечніший період у січні

четвер, 20 січень 2022, 21:29

Якщо ви раптом, продивляючись календар несприятливих дат, трохи засумували, то не хвилюйтесь: новини є! 14 січня до нас прийшов перший у 2022 році ретроградний Меркурій. Він почав свій фатальний рух у Водолії і закінчить його 3-го лютого — у Козерозі, ...