Для чоловіків менш шкідливе: Яке м'ясо не варто їсти жінкам

Червоне м'ясо не варто їсти понад міру. Фахівці рекомендують вживати не більше 500 г продукту на тиждень. Нове дослідження показало, що найбільше м'ясо шкодить жінкам, повідомляють Патріоти України із посиланням на lifekorea.

Науковці впродовж 20 років аналізували медкарти близько 100 тис. жінок після 50 років. Понад 7,5 тис. пацієнток померли від онкозахворювань, 7 тис. - від проблем з серцем.

Дослідники помітили зв'язок між хворобами та білками, якими харчувалися люди. Виявилося, що жінки, які вживають білки з рослинних продуктів, хворіли на 9% рідше. Дійшли висновку: якщо їсти багато червоного м'яса, то зростає ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи та деменції.

Якщо їсти не більше 500 г приготованого червоного м'яса на тиждень, то можна уникнути підвищення ризику розвитку онкопатології. При цьому від оброблених м'ясних продуктів краще відмовитися.

Вам буде заздрити оточення: Гороскоп на 3 серпня для усіх знаків Зодіаку

понеділок, 2 серпень 2021, 20:28

Як правильно і плідно провести новий день? Читайте у астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. Вам точно не треба нічого квапити. Зачекайте і подумайте, перш ніж діяти. Відкладіть важливі зустрічі. Ви нарешті відчуєте себе ...

Здатні "зачарувати" чоловіків: Названо знаки Зодіаку серед жінок, на яких найчастіше одружуються

понеділок, 2 серпень 2021, 18:56

Астрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, жінки яких є найбажанішими для чоловіків, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН. Ці дами часто кидають чоловікам виклик своєю впевненістю. Їх приваблює потужна енергетика Тельців, тому відпускати їх во...