
Червоне м'ясо не варто їсти понад міру. Фахівці рекомендують вживати не більше 500 г продукту на тиждень. Нове дослідження показало, що найбільше м'ясо шкодить жінкам, повідомляють Патріоти України із посиланням на lifekorea.
Науковці впродовж 20 років аналізували медкарти близько 100 тис. жінок після 50 років. Понад 7,5 тис. пацієнток померли від онкозахворювань, 7 тис. - від проблем з серцем.
Дослідники помітили зв'язок між хворобами та білками, якими харчувалися люди. Виявилося, що жінки, які вживають білки з рослинних продуктів, хворіли на 9% рідше. Дійшли висновку: якщо їсти багато червоного м'яса, то зростає ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи та деменції.
Якщо їсти не більше 500 г приготованого червоного м'яса на тиждень, то можна уникнути підвищення ризику розвитку онкопатології. При цьому від оброблених м'ясних продуктів краще відмовитися.
Найімовірніше, несподіванки матимуть позитивний характер: грошове надходження, пропозиція нової роботи, зустріч старим знайомим, або знайомою. День, незважаючи на те, що це понеділок, можна — і потрібно — присвятити справам, на які зазвичай не вистачає...
Астрологи попереджають, що найближчим часом представники трьох знаків Зодіаку можуть зіткнутися з важливими життєвими випробуваннями. За їхніми словами, енергія першої чверті Місяця в Діві сприятиме самоаналізу, переоцінці власних звичок і боротьбі з в...