Докори сумління їм потім не заважають: Знаки Зодіаку, які розлучаються частіше за інших

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не тримаються за шлюб. Вони живуть за принципом "Є - добре, немає - теж добре". В цілому їх не мучить совість, та й думка інших їх мало цікавить, зазначають Патріоти України.

Рак

Емоційні Раки вважаються сім'янинами. Вони цінують домашній затишок, тепло, турботу, любов і ніжність. Найменший "холодок" у ваших стосунках негативно може позначитися на Раку. Ваші перепади настрою або бажання побути наодинці з собою вони сприймають як особисту образу. Тому сміливо можуть закінчити з вами стосунки і піти на пошуки партнера краще, який весь свій час буде присвячувати тільки їм.

Стрілець

Часто на шляху до щасливого сімейного життя Стрілець може спіткнутися об власну імпульсивність. У пориві емоцій вони можуть наговорити багато гидот, а ось вибачитися у них сміливості не вистачить. І якщо щось їм можна пробачити, то часом вони можуть зачепити занадто глибоко. Також в пориві злості вони можуть заявити про своє бажання розлучитися. І нехай пізніше вони пошкодують про це, але часу назад не повернути.

Риби

Самі Риби ніколи не наважаться розірвати стосунки. Вони швидше будуть "добивати" вас, щоб ви самі прийняли таке рішення. Астрологи запевняють, що цей знак Зодіаку може перетворити ваше життя на справжні тортури. Крім того, Риби схильні до зрад. Більш того, вони люблять хвалитися своїм послужним списком.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Один із найвдаліших днів: Гороскоп Павла Глоби на 18 січня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 січень 2022, 22:29

Гороскоп на 18 січня 2022 року прогнозує Тельцям метушливий день. Риб чекає енергетичне спустошення. День підходить для вирішення багатьох справ – робочих та особистих, передають Патріоти України.

Все таємне стане явним: Гороскоп на 18 січня для всіх знаків Зодіаку за картами Таро

понеділок, 17 січень 2022, 20:57

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 18 січня 2022 року розповідає, що Левам варто відкрити серце, а Ракам може бути боляче. Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку в матеріалі від езотерики...