Два найсильніших дні в році: Як правильно загадати бажання 14-15 жовтня

Кілька разів на рік бувають дуже хороші дні для різного роду починань. Але в кожному році є два абсолютно особливих, чарівні дні, тому що вони підходять для всіх видів починань і всі справи, думки, бажання, вчинені в ці дні дають свої плоди в майбутньому. Віджаядашамі — одні з найсильніших днів в році. У 2021 році це свято — 14-15 жовтня, повідомляють Патріоти України.

Віджаядашамі: що це таке

Віджаядашамі — індуїстський фестиваль, який символізує перемогу добра над злом і широко святкується індуїстами в Індії і за її межами. У Непалі — це найбільше свято року, який відзначають послідовники різних релігій.

Віджаядашамі святкується восени, на десятий день світлої половини місяця ашвіна за індуїстським календарем. В цей день святкується перемога Рами над демонічним правителем Ланки Раваной і перемога Шакті над демоном Махішасурою. Віджаядашамі — це також десятий день Наваратрі. У цей час настає період збору врожаю і індуїсти поклоняються богині-матері Дурзі, просячи її благословень на новий урожай.

Наваратрі — це свято шанування Богині в різних її проявах. Трьом формам Божественної Матері поклоняються протягом цього дев'ятиденного святкування. Перші три дні присвячені богині Дурзі, другі три — богині Лакшмі, а останні три дні — богині Сарасваті. Дурга дарує фізичну силу, Лакшмі — матеріальне процвітання, а Сарасваті — мирське і духовне знання.

Віджаядашамі: що потрібно зробити

 • Ці чудові дні ідеальні для оформлення своїх життєвих цілей на папері. Насіння благих намірів обов'язково виростуть в родючому ґрунті. На одному або декількох аркушах паперу потрібно написати від руки конкретні цілі на пів року, рік, 5, 10 років і все життя. Практика показує, що за один присід розібратися з життєвими цілями складно, тому варто поміркувати про них заздалегідь і підготувати чернетки.
 • Молитва або медитація, виконана від чистого серця, допоможе отримати бажане.
 • Також потрібно відвідати храм.
 • Можна декорувати будинок червоними трояндами, стиглими фруктами, солодкими ласощами.
 • У цей день дуже здорово загадувати бажання і починати нові справи. Крім того, в цей день жіночі енергії досягають піку — ідеальний час для жіночих практики і розвитку жіночих якостей.
 • Моліться Божественної Матері в тій культурі, яка Вам близька.
 • Можна починати аскези.
 • Добре відмовитися ще шкідливих звичок.
 • Цей день добре провести на природі, потрібно виїхати на природу для медитації або прогулятися в парку.
 • Добре робити пожертвування.
 • Результати від відвідування святих місць, паломництва, читання священних писань і т.ін. посилюються багаторазово в цей день.
 • У цей день сприятливо почати нове навчання і підвищення своєї кваліфікації.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Люблять увагу, але думають тільки про себе: Астрологи назвали головних егоїстів за знаком Зодіаку

четвер, 28 жовтень 2021, 20:45

Лев по праву займає перше місце в цьому рейтингу, бо він той ще егоїст. Для Левів на першому місці завжди будуть вони самі, а інші для них особливого значення не мають. Такий їх характер часом стає перешкодою у відносинах з людьми, але представника цьо...

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які можуть похвалитися міцним здоров'ям і довго зберігають молодість

четвер, 28 жовтень 2021, 18:28

Різні недуги властиві в тій чи іншій мірі всім представникам зодіакального кола, проте астрологи називають чотири знаки Зодіаку, які можуть похвалитися міцним здоров'ям, довго зберігають молодість і часто живуть до глибокої старості, передають Патріоти...