Дзеркальна дата 05.05 принесе багато щастя і відкриє таємні знання: Астролог порадила, що необхідно зробити в цей день

5 травня 2021 року – це день щастя. Особлива дзеркальна дата обіцяє також позитивні зміни, повідомляють Патріоти України.

У цей день добре будувати плани подорожей і максимально їх використовувати. Також 05.05 психологиня-нумерологиня Лариса Браницька порадила зайнятися зовнішніми перетвореннями і гардеробом.

"П'ятірок аж чотири. Це стабільне число, як стілець на чотирьох ніжках, і воно не тільки символ інтуїції, шостого почуття. У цей день можна чути своїх янголів-хранителів, задавати питання і відкрити в собі здібності яснознання. Коли раптом звідкись приходять відповіді на питання. Досить прислухатися", – розповіла експертка.

За словами Браницької, число п'ять це також краса, тому 5 травня – вдалий день для будь-якої творчої роботи, змін в житті і кардинальної зміни іміджу. Добре поміняти зачіску, її колір і оновити гардероб. Важливо в цих питаннях слідувати за своєю інтуїцією.

"Цифра п'ять – також число творчої сили. В цей день дуже потужна і стабільна енергетика. У даті 05.05.2021 є дві одиниці. Тому потрібно максимально використовувати свої лідерські якості. Цей день також характеризує посил до заробляння грошей, можна реалізувати проект, який довгий час був на стопі", – зазначила нумерологиня.

Не прогавте вигідну угоду: Гороскоп на 6 травня для всіх знаків Зодіаку

середа, 5 травень 2021, 23:29

Кому варто готуватися до початку нових стосунків, а хто повинен зосередитися тільки на роботі? Читайте у гороскопі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. Несприятливий день. Практично все, за що ви будете братися, не вдаватиметься. Однак не вар...

Названо три кращі бабусі за знаком Зодіаку - обожнюють онуків і готові заради них на все

середа, 5 травень 2021, 18:26

Батьки первістків, як правило, потребують допомоги своїх більш зрілих і досвідчених батьків. Таролог Галина Янко розповіла про знаки Зодіаку, які стануть найкращими бабусями, передають Патріоти України. Двоїстість Близнюків допомагає представницям цьо...