Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста України - очікуються масовані обстріли

В Україні не припиняється масовані обстріли з боку російських окупантів. Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста, із яких потрібно якнайшвидше евакуюватися, передають Патріоти України.

Шаманка Сейраш повідомила, що рашисти у лютому обстрілюватимуть території, на які претендують з 2014 року. Міста Луганськ та Донецьк, а також вся територія Криму виявляться найнебезпечнішими.

"Окупантам потрібна вагома перемога для громадян їхньої ж країни, а це Донецьк, Луганськ та головне - не втратити Крим. Вони обдурюватимуть, маніпулюватимуть і робитимуть інші речі, щоб дозахоплювати старі окуповані території та видати це за свою велику перемогу", - пояснила езотерик.

За словами Сейраш, цього місяця загарбники посилять вогонь по прикордонних територіях. Це Харківська, Запорізька та Сумська області. При цьому ясновидець не прогнозує нових наступів – лише локальні атаки

Таролог Роман Шептицький заявив, що до кінця поточного тижня особливо небезпечними регіонами, де очікуються ракетні атаки, будуть Київська, Вінницька, Житомирська, Полтавська, Дніпропетровська, Тернопільська, Чернівецька та Львівська області. Неспокійними залишаються Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та Одеса.

Екстрасенс закликав місцевих жителів бути максимально обережними. Астролог Влад Росс не відкидає, що активні бойові дії можуть закінчитися вже у лютому 2023 року. Російський диктатор може заявити, що цілі "спецоперації" виконані, бо розуміє – війну йому не виграти. Але можливий інший варіант розвитку подій.

"Якщо він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну", - зазначив Росс. Він вважає, що цього місяця для України складеться сприятлива ситуація для постачання зброї та технік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Основний дохід - реклама в Instagram: Дружина Павліка вразила сумою, яку заробляє щомісяця

середа, 29 березень 2023, 12:53

Дружина співака Віктора Павліка - блогерка Катерина Реп'яхова – розповіла про свій заробіток, передають Патріоти України. Загалом, кошти Каті приносить фотоблог, де у неї чимало рекламних інтеграцій. На місяць зірка Мережі може заробити від 150 до 200 ...

"Є ризик смерті великої кількості людей": Астролог вказав найнебезпечніший день квітня 2023 року

середа, 29 березень 2023, 10:30

Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що у квітні 2023 року найнебезпечнішим буде один день - 20 квітня. Є ризик загибелі великої кількості людей. Але напруженими і тривожними будуть ще кілька днів до цієї дати і кілька – після неї, йдеться у гороск...