Фінансовий гороскоп на тиждень: Астрологи розповіли, на кого зі знаків Зодіаку чекає прибуток 3-9 травня

Фінанси відіграють важливу - а для когось і першорядну - роль у житті кожного з нас: добре, коли їх багато, і дуже погано, коли їх мало, і тут день на день не припадає, передають Патріоти України.

На кого чекає фінансовий успіх цього тижня — від 3 до 9 травня?
Овен (21.03 — 20.04)
Фінансовий гороскоп для Овнів на тиждень
Не варто ухвалювати важливі рішення, що мають безпосередній стосунок до фінансів, під впливом емоцій: вони затуманять не тільки розум, але і інтуїцію, тому продиктовані нею дії в результаті — з великою часткою ймовірності — виявляться помилковими і призведуть до серйозних і прикрих збитків.
Телець (21.04 — 21.05)
Фінансовий гороскоп для Тельців на тиждень
Хороший прибуток може принести розпочата в цей час кар'єра вчителя, викладача або тренера: ділячись з іншими своїми знаннями, вміннями і навичками, вдасться заробити спочатку авторитет, а потім і завидну репутацію в професійних колах, що дуже швидко позначиться на фінансовому стані.
Близнят (22.05 — 21.06)
Фінансовий гороскоп для Близнят на тиждень
До можливої в цей час пропозиції добре заробити, особливо якщо — о, диво! — для цього нічого не потрібно буде робити, необхідно поставитися з обережністю: піддавшись на вмовляння, легко втратити пильність і стати жертвою шахраїв, а така мета навряд чи влаштує представників цього практичного знака.

Рак (22.06 — 22.07)

Фінансовий гороскоп для Раків на тиждень
Протягом тижня важливо діяти відповідно з усім відомим принципом "більше справи, менше слів": представникам знака треба працювати, не поширюючись про свої плани — зі словами піде необхідна для роботи енергія, а це одразу ж позначиться на зарплаті — неважко зрозуміти, що вона дуже швидко зменшиться.
Лев (23.07 — 21.08)
Фінансовий гороскоп для Левів на тиждень
Від фінансових — навіть незначних — угод в цей час рекомендується відмовитися: дрібна, але прикра помилка, яка вкралася в текст документа, який підписується представниками знака, може призвести до цілої серії досить серйозних матеріальних втрат, тому краще поки не ризикувати і трохи почекати.
Діва (22.08 — 23.09)
Фінансовий гороскоп для Дів на тиждень
Перш ніж здійснювати будь-які фінансові операції, необхідно ретельно прорахувати всі можливі пов'язані з ними наслідки і, тільки зробивши висновок, що угода або контракт в матеріальному сенсі абсолютно безпечні, можна ставити під ними візу — безлад у цей час опиниться караним.
Терези (24.09 — 23.10)
Фінансовий гороскоп для Терезів на тиждень
Банківський рахунок представників знака цього тижня цілком може поповнитися значною сумою, але це не означає, що її можна витрачати направо і наліво. Зірки рекомендують їм розділити отримане на кілька частин, сплатити за всіма —зокрема і комунальними — рахунками, і тільки решту суми витратити на свої слабкості.
Скорпіон (24.10 — 22.11)
Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на тиждень
Час сприятливий для того, щоб розплатитися з боргами: ті, хто колись взяв гроші в борг, але досі з різних — як суб'єктивних, так і об'єктивних — причин поки не зміг їх повернути, отримають саме ту суму грошей, яка висить на них у вигляді боргу. Головне, не піддатися спокусі і не витратити ці гроші на свої потреби.
Стрілець (23.11 — 21.12)
Фінансовий гороскоп для Стрільців на тиждень
Незважаючи на стабільність матеріального становища, частка розумної економії не завадить — вона дасть можливість зібрати суму грошей, яка необхідна для повноцінного літнього відпочинку: як би не склалася епідеміологічна ситуація, відпустку ще ніхто не скасовував, а кошти на неї потрібно відкладати заздалегідь.
Козоріг (22.12 — 20.01)
Фінансовий гороскоп для Козорогів на тиждень
Час сприятливий для розмови з начальством на фінансові теми. Безпосередній керівник буде готовий піти назустріч і задовольнити прохання про підвищення заробітної плати, але необхідно в найяскравіших кольорах змалювати йому професійні перспективи, щоб він розумів, що вкладає гроші в вигідну справу.
Водолій (21.01 — 18.02)
Фінансовий гороскоп для Водоліїв на тиждень
Не варто відмовляти в матеріальній допомогі людям, які за нею звернуться — вони дійсно будуть її потребувати. Добрі справи завжди винагороджуються гідно, і цей випадок не стане винятком із загального правила — витрачене на благу мету повернеться назад дуже швидко і в багато разів збільшеному розмірі.
Риби (19.02 — 20.03)
Фінансовий гороскоп для Риб на тиждень
Будь-які фінансові операції цього часу буквально приречені на успіх, але особливо вдалими виявляться підписані цього тижня контракти: в найближчий час вони принесуть очікувані — і вельми солідні — дивіденди, так що можна сміливо ставити підпис під пов'язаними з ними документи. Б
Джерело: ТСН.ua

Настає ретроградний Сатурн: Астрологи розповіли, що суворо заборонено робити і кому сильно пощастить

понеділок, 17 травень 2021, 23:45

Планета Сатурн почне ретроградний рух 19 травня і пробуде в такому положенні до 15 жовтня. Астролог радить в цей період озирнутися в минуле, провести аналіз і зробити правильні висновки, а ось від нових починань краще відмовитися - планувати їх можна, ...

На вашому порозі з'явиться людина з минулого: Гороскоп на 18 травня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 травень 2021, 23:42

Для гарного самопочуття вам потрібно всього лишень більше відпочивати і менше працювати. Якщо з цим складно, спробуйте взяти відгул. Також відмовтеся від шкідливої їжі. Якщо вам захочеться перемити своїм знайомим кістки, женіть від себе ці нездорові ду...