Грецький гороскоп: Дізнайтеся, хто ви за датою народження і які таланти подарувала вам доля

Давньогрецькі боги, як і люди, мали позитивні риси та негативні: вони піклувалися та допомагали нужденним, водночас жорстоко мстили ворогам. Своїми щедротами вони обдаровували навіть бездушні предмети, при цьому обманювали та зраджували своїх дружин чи перетворювали жертв насильства на потворних чудовиськ, передають Патріоти України.

Еллінські астрологи отожнювали давньогрецькі знаки Зодіаку з олімпійськими божествами. Вірили, що кожен небожитель протегує людям, народженим у строго відведений термін близько місяця. При цьому підопічний отримує в дар частинку талантів і можливостей, а також добру вдачу свого заступника. Читай статтю далі, щоб дізнатися, яке ти давньогрецьке божество за датою народження.

Арес (21 березня – 20 квітня)

Представники цього знаку сильні тілом та духом. У людей, народжених під покровительством Ареса, відмінне здоров’я, висока стресостійкість. За потреби ти можеш працювати тривалий час, не втомлюючись. Життєві випробування для тебе — це просто звичайне явище, і коли вони настають, то спокійно берешся за них і починаєш розв’язувати дієво та активно. Ти активна, не схильна до тривалих медитацій чи копань у собі столовою ложкою. Ти лікуєш поганий настрій та душевні травми роботою, досягненнями та процесом дії в цілому. Не дивно, що ти непогано заробляєш і будуєш файну кар’єру. Але гроші для тебе – це не головна цінність. Ти пристрасна, як вогонь і з усією головою поринаєш у те, що робиш, любиш усім серцем. Але і твоя ненависть теж дуже сильна. З тобою дуже небезпечно конфліктувати, бо твоя кара паде на голови ворогів миттєво.

Гестія (21 квітня – 21 травня)

Ти зазвичай мовчазна, твоя поведінка спокійна, а рухи плавні та жіночні. Ти випромінюєш впевненість і почуття внутрішньої гідності. При цьому тобі не властиві похмурість та песимізм. Навпаки — з усіх своїх друзів ти найбільше схильна бачити позитив. Ніколи не падати духом це твій девіз. Для тебе немає безвихідних ситуацій та проблем, які неможливо розв’язати, якщо ти сумлінно працюєш. Ти досягаєш цілей тихо і непомітно, не любиш ділитись планами, доки не досягнеш успіху. Перед початком роботи ти зазвичай все добре зважуєш та обдумуєш. Здається, у тебе все йде само собою, а збити з шляху просто неможливо. Твої головні риси — це впевненість та наполегливість, і це твої сильні сторони.

Гермес (22 травня – 21 червня)

Твоя головна риса — це широкий кругозір та сфера інтересів. Ти розумна, всебічно розвинена, схоплюєш все нове просто на льоту. Крім цього ти балакуча, безтурботна та весела. Самотність та рутина для тебе – це просто кошмар. Хоча ти любиш перебувати у великих компаніях, твій настрій повністю залежить від оточення. Ти не відрізняєшся великою працьовитістю та наполегливістю. Навіть навпаки — тебе з натяжкою можна назвати наполегливою людиною. Але ти творча. І дуже яскрава. Захопившись чимось ти можеш на чистому ентузіазмі подолати гори! Тобі важливо постійно мати свіжі враження — спілкування, подорожі, знайомства.

Артеміда (22 червня – 22 липня)

Твоя відмінна риса — це вірність своєму племені: близьким друзям, коханій людині, рідним. Сім’я для тебе завжди на першому місці, як би не склалися обставини. Ти досить консервативна людина, шануєш устої, сімейні традиції. У житті ти часто озираєшся на батьків, крокуєш їхньою доріжкою. Ти справедлива, толерантна та доброзичлива. Ідеальна професія – це бути вихователем чи учителем, вести тренінги та курси. Все, що про менторство – все про тебе. Але ти постійно можеш відчувати сумніви і тривоги, часто буваєш нерішучою та схильною до депресій. Вийти з цього стану допомагає турбота рідних. Тебе дуже легко образити, а от отримати твоє прощення дуже складно. Твою довіру просто неможливо повернути, якщо її підвели.

Аполлон (23 липня – 23 серпня)

Ти дуже яскрава людина. Все в тобі має бути ідеальним: від манікюру до кар’єри. Ти не будеш говорити про свої проблеми, помилки чи невдачі. Для тебе важливе оточення, якому ти будеш допомагати та яке підтримуватимеш. Першочергове значення для тебе має захоплення та схвалення. Часто ти є лідером думок у своєму оточенні. Ти амбітна й честолюбна, на перше місце ставиш особисті цілі. У боротьбі за свої інтереси ти використовуєш всі доступні методи, відзначаєшся трудовитістю та наполегливістю, і часто можеш хитрувати та обманювати, коли це тобі вигідно.

Деметра (24 червня – 22 вересня)

Ти як земля — постійна, надійна та щедра. Для тебе важливі такі цінності як любов, сім’я, справедливість та громадянський обов’язок, і ти хочеш шукати себе, доки не знайдеш. Ти — острів у бурхливому морі життя, надійний притулок для близьких. Тобі важливо робити все якісно. Твої починання мають міцну основу. Ти так само серйозно і виважено приймаєш рішення. Тебе дуже важко втягнути в аферу чи спокусити безтурботним існуванням. Ти природжений трудоголік, уперта і самовпевнена. Якщо ти ухвалила рішення, то не відступиш, навіть якщо оточення не підтримає.

Афродіта (23 вересня – 23 жовтня)

Ти шукаєш кохання всюди, і ніщо у твоєму житті не відбувається без азарту, романтики, ентузіазму. Бажання та інтерес дозволяють тобі досягати неймовірних результатів, за що би не взялася. З іншого боку, сильні емоції часто штовхають тобі на необдумані рішення та дії. Ти енергійна та рухлива, тобі нудно на одному місці. Ти цікавишся багатьма галузями і маєш багаті знання у різних сферах. Ти любиш займатися рукоділлям, кулінарією, любиш вирощувати квіти. Крім цього ти вперта та дуже працездатна, але твоя слабкість — непослідовність. Часто ти залишаєш свої починання незавершеними. Тобі не вистачає дисципліни й порядку у справах, але, будучи дуже активною, ти розвиваєш божевільну діяльність.

Аїд (24 жовтня – 22 листопада)

Ти — найтемніша з усього пантеону. Часто ти невпевнена у своїх переживаннях, а ще дуже прихована. Тобі постійно доводиться вирішувати, чи правильно тебе розуміють інші люди, та чи правильно ти трактуєш почуття інших людей. Попри це ти цікава співрозмовниця, ти захоплюєшся багатьма цікавими сферами та людьми, не проти компанії. Тобі важливо нікого не образити, інакше ти будеш погано себе почувати. Твоя розвинена інтуїція допомагає зберігати внутрішню рівновагу. Завдяки цьому ти добре розумієш близьких та уникаєш багатьох проблем у стосунках. А ще ти дуже примхлива, сильна духом — якщо тебе ображають, то даси відсіч.

Зевс (23 листопада – 21 грудня)

Ти – лідер, природжений і дуже яскраво виражений. У тебе дуже сильні та видатні лідерські якості і ти ненавидиш, коли хтось намагається тебе підкорити та затягнути в окови. Ти маєш швидкий та допитливий розум, вольовий характер і вміння контролювати почуття. Але це лише мала частина дарів. Ти здатна досягти будь-яких висот, яких тільки забажаєш. З іншого боку тобі судилося пережити багато випробувань — здебільшого в стосунках. Твій характер жорсткий та вимогливий, з тобою складно ужитися та зберігати взаєморозуміння надовго. Ти скупа на емоції, але з віком станеш більш відкритою та м’якою, не втрачаючи сили духу та волі.

Гера (22 грудня – 20 січня)

Ти володарка та королева, але з дуже непростим характером. Ти складна загадка: на вигляд невибаглива та м’яка, любиш домашній затишок. Але згодом виявляється, що ти та ще леді-бос. Ти зібрана, організована та наполеглива, вмієш планувати життя та роботу. Гнучкість розуму дозволяє домагатися змін навколо. Ти консервативна, тобі важливо мати стабільність у житті. Ризикувати ти не любиш, особливо коли мова йде про здоров’я. Ти охайна, закрита, не любиш виділятися. Твоє почуття важко зрозуміти, ти часто конфліктуєш з людьми, і часто тебе починають боятися.

Діоніс (21 січня – 18 лютого)

Ти — вічне свято, справжній феєрверк на тлі сірих буднів. З тобою неможливо думати про серйозні речі, падати духом, сумувати. Ти вмієш перетворити рутину на цікаву пригоду, а проблему — на дрібну неприємність. Ти легко пояснюєш складні речі простою мовою, захоплюєш своїми ідеями. Ти непередбачувана особистість, але у глибині душі бажаєш сталості. З цієї причини ти обираєш собі в пару старших людей, зрозумілих, надійних. Для тебе також важливі фінансові благополуччя та комфорт.

Посейдон (19 лютого – 20 березня)

Ти всюди почуваєшся, як удома. Для тебе немає проблем почати стосунки, про щось домовитись. Ти подобаєшся всім, бо ти комунікабельна та чарівна. Але коли все йде не так, то швидко проявляєш негативні риси: сварливість, дратівливість, неврівноваженість. На жаль, тобі складно володіти собою. Виплеснувши емоції, ти заспокоюєшся, а після сварки довго шкодуєш про це. Тобі потрібен прийнятний громовідвід, інакше ти образиш усіх людей навколо тебе або почнеш псувати собі здоров’я за допомогою шкідливих звичок.У кого з нас не було одержимості давньогрецькою міфологією та божествами в детинстві? Здається, у кожного з нас десь на поліці є енциклопедія з картинками про давню Грецію. Що ж, пропонуємо трохи струснути ностальгією. Дізнайся хто ти за грецьким гороскопом за датою народження!

Давньогрецькі боги, як і люди, мали позитивні риси та негативні: вони піклувалися та допомагали нужденним, водночас жорстоко мстили ворогам. Своїми щедротами вони обдаровували навіть бездушні предмети, при цьому обманювали та зраджували своїх дружин чи перетворювали жертв насильства на потворних чудовиськ.

Еллінські астрологи отожнювали давньогрецькі знаки Зодіаку з олімпійськими божествами. Вірили, що кожен небожитель протегує людям, народженим у строго відведений термін близько місяця. При цьому підопічний отримує в дар частинку талантів і можливостей, а також добру вдачу свого заступника. Читай статтю далі, щоб дізнатися, яке ти давньогрецьке божество за датою народження.

Арес (21 березня – 20 квітня)

Представники цього знаку сильні тілом та духом. У людей, народжених під покровительством Ареса, відмінне здоров’я, висока стресостійкість. За потреби ти можеш працювати тривалий час, не втомлюючись. Життєві випробування для тебе — це просто звичайне явище, і коли вони настають, то спокійно берешся за них і починаєш розв’язувати дієво та активно. Ти активна, не схильна до тривалих медитацій чи копань у собі столовою ложкою. Ти лікуєш поганий настрій та душевні травми роботою, досягненнями та процесом дії в цілому. Не дивно, що ти непогано заробляєш і будуєш файну кар’єру. Але гроші для тебе – це не головна цінність. Ти пристрасна, як вогонь і з усією головою поринаєш у те, що робиш, любиш усім серцем. Але і твоя ненависть теж дуже сильна. З тобою дуже небезпечно конфліктувати, бо твоя кара паде на голови ворогів миттєво.

Гестія (21 квітня – 21 травня)

Ти зазвичай мовчазна, твоя поведінка спокійна, а рухи плавні та жіночні. Ти випромінюєш впевненість і почуття внутрішньої гідності. При цьому тобі не властиві похмурість та песимізм. Навпаки — з усіх своїх друзів ти найбільше схильна бачити позитив. Ніколи не падати духом це твій девіз. Для тебе немає безвихідних ситуацій та проблем, які неможливо розв’язати, якщо ти сумлінно працюєш. Ти досягаєш цілей тихо і непомітно, не любиш ділитись планами, доки не досягнеш успіху. Перед початком роботи ти зазвичай все добре зважуєш та обдумуєш. Здається, у тебе все йде само собою, а збити з шляху просто неможливо. Твої головні риси — це впевненість та наполегливість, і це твої сильні сторони.

Гермес (22 травня – 21 червня)

Твоя головна риса — це широкий кругозір та сфера інтересів. Ти розумна, всебічно розвинена, схоплюєш все нове просто на льоту. Крім цього ти балакуча, безтурботна та весела. Самотність та рутина для тебе – це просто кошмар. Хоча ти любиш перебувати у великих компаніях, твій настрій повністю залежить від оточення. Ти не відрізняєшся великою працьовитістю та наполегливістю. Навіть навпаки — тебе з натяжкою можна назвати наполегливою людиною. Але ти творча. І дуже яскрава. Захопившись чимось ти можеш на чистому ентузіазмі подолати гори! Тобі важливо постійно мати свіжі враження — спілкування, подорожі, знайомства.

Артеміда (22 червня – 22 липня)

Твоя відмінна риса — це вірність своєму племені: близьким друзям, коханій людині, рідним. Сім’я для тебе завжди на першому місці, як би не склалися обставини. Ти досить консервативна людина, шануєш устої, сімейні традиції. У житті ти часто озираєшся на батьків, крокуєш їхньою доріжкою. Ти справедлива, толерантна та доброзичлива. Ідеальна професія – це бути вихователем чи учителем, вести тренінги та курси. Все, що про менторство – все про тебе. Але ти постійно можеш відчувати сумніви і тривоги, часто буваєш нерішучою та схильною до депресій. Вийти з цього стану допомагає турбота рідних. Тебе дуже легко образити, а от отримати твоє прощення дуже складно. Твою довіру просто неможливо повернути, якщо її підвели.

Аполлон (23 липня – 23 серпня)

Ти дуже яскрава людина. Все в тобі має бути ідеальним: від манікюру до кар’єри. Ти не будеш говорити про свої проблеми, помилки чи невдачі. Для тебе важливе оточення, якому ти будеш допомагати та яке підтримуватимеш. Першочергове значення для тебе має захоплення та схвалення. Часто ти є лідером думок у своєму оточенні. Ти амбітна й честолюбна, на перше місце ставиш особисті цілі. У боротьбі за свої інтереси ти використовуєш всі доступні методи, відзначаєшся трудовитістю та наполегливістю, і часто можеш хитрувати та обманювати, коли це тобі вигідно.

Деметра (24 червня – 22 вересня)

Ти як земля — постійна, надійна та щедра. Для тебе важливі такі цінності як любов, сім’я, справедливість та громадянський обов’язок, і ти хочеш шукати себе, доки не знайдеш. Ти — острів у бурхливому морі життя, надійний притулок для близьких. Тобі важливо робити все якісно. Твої починання мають міцну основу. Ти так само серйозно і виважено приймаєш рішення. Тебе дуже важко втягнути в аферу чи спокусити безтурботним існуванням. Ти природжений трудоголік, уперта і самовпевнена. Якщо ти ухвалила рішення, то не відступиш, навіть якщо оточення не підтримає.

Афродіта (23 вересня – 23 жовтня)

Ти шукаєш кохання всюди, і ніщо у твоєму житті не відбувається без азарту, романтики, ентузіазму. Бажання та інтерес дозволяють тобі досягати неймовірних результатів, за що би не взялася. З іншого боку, сильні емоції часто штовхають тобі на необдумані рішення та дії. Ти енергійна та рухлива, тобі нудно на одному місці. Ти цікавишся багатьма галузями і маєш багаті знання у різних сферах. Ти любиш займатися рукоділлям, кулінарією, любиш вирощувати квіти. Крім цього ти вперта та дуже працездатна, але твоя слабкість — непослідовність. Часто ти залишаєш свої починання незавершеними. Тобі не вистачає дисципліни й порядку у справах, але, будучи дуже активною, ти розвиваєш божевільну діяльність.

Аїд (24 жовтня – 22 листопада)

Ти — найтемніша з усього пантеону. Часто ти невпевнена у своїх переживаннях, а ще дуже прихована. Тобі постійно доводиться вирішувати, чи правильно тебе розуміють інші люди, та чи правильно ти трактуєш почуття інших людей. Попри це ти цікава співрозмовниця, ти захоплюєшся багатьма цікавими сферами та людьми, не проти компанії. Тобі важливо нікого не образити, інакше ти будеш погано себе почувати. Твоя розвинена інтуїція допомагає зберігати внутрішню рівновагу. Завдяки цьому ти добре розумієш близьких та уникаєш багатьох проблем у стосунках. А ще ти дуже примхлива, сильна духом — якщо тебе ображають, то даси відсіч.

Зевс (23 листопада – 21 грудня)

Ти – лідер, природжений і дуже яскраво виражений. У тебе дуже сильні та видатні лідерські якості і ти ненавидиш, коли хтось намагається тебе підкорити та затягнути в окови. Ти маєш швидкий та допитливий розум, вольовий характер і вміння контролювати почуття. Але це лише мала частина дарів. Ти здатна досягти будь-яких висот, яких тільки забажаєш. З іншого боку тобі судилося пережити багато випробувань — здебільшого в стосунках. Твій характер жорсткий та вимогливий, з тобою складно ужитися та зберігати взаєморозуміння надовго. Ти скупа на емоції, але з віком станеш більш відкритою та м’якою, не втрачаючи сили духу та волі.

Гера (22 грудня – 20 січня)

Ти володарка та королева, але з дуже непростим характером. Ти складна загадка: на вигляд невибаглива та м’яка, любиш домашній затишок. Але згодом виявляється, що ти та ще леді-бос. Ти зібрана, організована та наполеглива, вмієш планувати життя та роботу. Гнучкість розуму дозволяє домагатися змін навколо. Ти консервативна, тобі важливо мати стабільність у житті. Ризикувати ти не любиш, особливо коли мова йде про здоров’я. Ти охайна, закрита, не любиш виділятися. Твоє почуття важко зрозуміти, ти часто конфліктуєш з людьми, і часто тебе починають боятися.

Діоніс (21 січня – 18 лютого)

Ти — вічне свято, справжній феєрверк на тлі сірих буднів. З тобою неможливо думати про серйозні речі, падати духом, сумувати. Ти вмієш перетворити рутину на цікаву пригоду, а проблему — на дрібну неприємність. Ти легко пояснюєш складні речі простою мовою, захоплюєш своїми ідеями. Ти непередбачувана особистість, але у глибині душі бажаєш сталості. З цієї причини ти обираєш собі в пару старших людей, зрозумілих, надійних. Для тебе також важливі фінансові благополуччя та комфорт.

Посейдон (19 лютого – 20 березня)

Ти всюди почуваєшся, як удома. Для тебе немає проблем почати стосунки, про щось домовитись. Ти подобаєшся всім, бо ти комунікабельна та чарівна. Але коли все йде не так, то швидко проявляєш негативні риси: сварливість, дратівливість, неврівноваженість. На жаль, тобі складно володіти собою. Виплеснувши емоції, ти заспокоюєшся, а після сварки довго шкодуєш про це. Тобі потрібен прийнятний громовідвід, інакше ти образиш усіх людей навколо тебе або почнеш псувати собі здоров’я за допомогою шкідливих звичок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чотири знаки зодіаку сьогодні в фаворі: Гороскоп на 7 червня

середа, 7 червень 2023, 6:41

7 червня стережіться аварійних ситуацій в електромережах. Вимкніть техніку, якщо раптово зникло світло. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова. "Відверту розмову із підлітками розпочніть вранці, - говорить астрологиня. – Вам вдасться порозумітися...

Які знаки зодіакубудуть дуже щасливі у другій половині 2023 року

середа, 7 червень 2023, 3:30

Що ж, ось і настав червень – шостий місяць 2023 року, а це означає, що минуло вже майже півроку. Трохи сумно з цієї думки. Але новини від астрологів точно розвеселять двох знаків Зодіаку, тому що їм обіцяють велике щастя у другому півріччі. Хто ж ці ща...