Йде найскладніший період і великі втрати: Астролог розповіла, коли окупантів виженуть з України

Війна в Україні може бути затяжною. Військові експерти і політики кажуть, що тільки до 2023 року бойові дії можуть вщухнути, передають Патріоти України.

Як розповіла астролог Анжела Перл, 5 червня Сатурн розгортається і відступає назад, тобто почнуться процеси, які допоможуть виганяти ворога.

"Влітку Сатурн розгортається і в червні буде йти ще раз, за тим же положенням. Але це, як я розумію, вже будуть наші наступальні дії. Так, ще будуть втрати, ще буде складно, ще будуть серйозні бої. Але це ми будемо виганяти ворога "з території України", - сказала вона.

За астропрогнозами Перл, протистояння Росії і України остаточно закінчиться в березні наступного року, коли буде підписаний важливий документ.

За словами астролога, окуповані частини Донбасу будуть повернуті, проте за Крим чітко сказати не може. "Швидше за все, повернення півострова відбудеться документальним шляхом, а не збройним. Я не побачила війни, боїв", - додала вона.

За її словами, після перемоги Україна повинна продовжувати триматися в тонусі і накопичувати озброєння, оскільки, за попередніми прогнозами, в 2036-2038 роках планета війни буде знову проходити гороскопом України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Життя кардинально зміниться: Які важливі події принесе жовтень знакам зодіаку

субота, 30 вересень 2023, 11:30

Після повного місяця, що зійде на небі сьогодні, життя багатьох знаків Зодіаку почне змінюватися, вважають астрологи, передають Патріоти України з посиланням на Chatelaine. У когось зміни торкнуться особистого життя, комусь доведеться розлучитися з чим...

Який ваш природній дар за датою народження? Дізнайтесь просто зараз!

субота, 30 вересень 2023, 8:12

Кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх! Безталанних людей не буває, передають Патріоти України. Однак далеко не у кожного здібності виявляються ще в юності – багато людей усвідомлюють своє пр...