"Є ризик смерті великої кількості людей": Астролог вказав найнебезпечніший день квітня 2023 року

Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що у квітні 2023 року найнебезпечнішим буде один день - 20 квітня. Є ризик загибелі великої кількості людей. Але напруженими і тривожними будуть ще кілька днів до цієї дати і кілька – після неї, йдеться у гороскопі на квітень від Влада Росса, передають Патріоти України.

"Найбільш тривожний період квітня-2023 – 18-23 числа. У цей час можливі різного роду неприємності і нещастя. Це пов'язано з тим, що в цей тиждень буде відбуватися сонячне затемнення в напрузі з Плутоном. Поразка точки затемнення Плутоном говорить про те, що найближчим часом можуть бути події, які сильно вплинуть на нас, а уникнути їх буде дуже складно або неможливо", – спрогнозував астролог.

Він також вказав на небезпеку ядерного вибуху чи удару, яка зберігатиметься якраз 20 квітня – у день сонячного затемнення.

"Якщо кремлівський карлик вирішить натиснути червону кнопку, світ може цього не пережити. Принаймні тенденція сонячного затемнення 20 квітня і наступного місячного затемнення 5 травня така, що буде зберігатися небезпека ядерного вибуху або удару, є небезпека смерті великої кількості людей", – попередив Росс.

За його словами, поблизу затемнення також є ризик виникнення сильних землетрусів і цунамі. Таких небезпек також варто остерігатися у період 18-23 квітня.

Загалом квітень можна поділити на дві частини, і перша буде найбільш спокійною та сприятливою для різних починань. Тому саме в першій половині місяця варто здійснювати свої задуми та реалізовувати плани. У той час як після 18 квітня справи будуть гальмуватися, тому не варто відкладати нічого важливого на цей період, каже Росс.

Також астролог дав поради, які справи можна і варто робити у квітні, а яких краще уникати чи відкласти на потім.

Що рекомендується робити у квітні 2023 року

 • починати нові проєкти, особливо пов'язані з готельним і ресторанним бізнесом, харчовою промисловістю, але все це потрібно встигнути в першій половині місяця;
 • діяти неспішно і з турботою;
 • влаштовуватися працювати нянечкою, домогосподаркою або допомагати комусь у хатніх справах;
 • починати творчі проєкти;
 • знайомитися для зав'язування серйозних відносин до 11 квітня;
 • займатися питаннями ремонту, будівництва та різними домашніми справами;
 • встановлювати сигналізацію;
 • переглядати старі документи і виправляти в них помилки в третій декаді квітня.

Що не рекомендується робити у квітні 2023 року

 • починати важливі справи в другій половині місяця;
 • вирушати в поїздки в другій половині місяця, особливо в нові місця;
 • підписувати договори і укладати усні угоди поблизу затемнення;
 • підписувати будь-що з 18 квітня і до кінця місяця;
 • робити покупки, особливо нових гаджетів, техніки і транспортних засоби (купувати можна тільки старі, що були у вжитку).

Згідно з прогнозом астролога, квітень буде сприятливим для української армії. За його словами, удача для захисників України буде невідворотною. У квітні ми побачимо абсолютно іншу ситуацію на фронті, додав Влад Росс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

А ви в списку? Названо найвірніших чоловіків і жінок за знаками зодіаку

вівторок, 30 травень 2023, 14:12

Багато чоловіків і жінок, пов’язуючи себе узами шлюбу, прагнуть укласти довгострокове і щасливе подружжя з ідеальним для себе партнером, передають Патріоти України. Ми розповімо вам про найвірніші знаки Зодіаку, для яких ви будете єдиною коханою людино...

У Дів привабливі перспективи, у Водолія найкращій момент для пошуку роботи, а Терезам не варто поспішати: Фінансовий гороскоп на тиждень 29 травня - 4 червня 2023 року

вівторок, 30 травень 2023, 9:35

Поточний тиждень, як стверджують астрологи, обіцяє бути цікавим та насиченим чи не для всіх знаків зодіаку. Для деяких представників зодіакального кола тиждень 29 травня — 4 червня обіцяє стати досить успішним у фінансовому плані. . ОвенОвнам важливо...