Є вагома причина! Ось чому період з 27 до 30 років дуже важкий

У кожного в житті бувають періоди труднощів та випробувань. Астрологи вияснили, що роки максимальної духовної трансформації відбуваються під час повернення Сатурна, передають Патріоти України.

Сатурн в астрології – це планета відповідальності, викликів та загартування характеру, тож важливо бути готовими до доленосних випробувань, щоб не зневіритися і не впасти у відчай.

Сатурн лишається в одному знаку зодіаку 2,5 роки, і йому потрібно приблизно 29 років, щоб зробити повний оберт навколо зодіакального колеса. Тож астрологи зазначають: період з 27 до 30 років є дуже важким для кожного. Друге повернення Сатурна приходить до нас у віці 59 років, а якщо пощастить, ми переживемо і третє повернення приблизно у віці 90 років.

Що таке повернення Сатурна

27-30 років – це переломний вік у житті. Настав час робити перші підсумки, зважуватися на важливі рішення, думати про наступні покоління.

Сатурн може бути суворим вчителем, але ця невблаганна планета навчить не тільки вижити, але й процвітати в суворому та непередбачуваному світі. Сатурн показує, як карма має наслідки, але він також вчить, як звільнитися від цієї карми. Сатурн "повернеться" до знаку зодіаку, у якому він був, коли ви народилися і це може принести найдраматичніші випробування в житті.

Чому період з 27 до 30 років важкий

Повернення Сатурна відбувається, коли Сатурн досягає точної позиції – за знаком і градусом – у якій він перебував у момент вашого народження. Ймовірно, ви відчуєте цю енергію ще до того, як вона досягне максимальної точки.

Сатурн пов’язаний з наступними аспектами: обов’язками, правилами, обмеженнями, зобов’язаннями, викликами та уроками. Іноді уроки жорсткі. Це своєрідна перевірка на зрілість, тож важливо бути напоготові.

Важливо пам’ятати, що робота Сатурна полягає в тому, щоб підштовхнути до переходу на наступний етап життя.

Щоб визначити, коли відбудеться ваше повернення Сатурна, спочатку потрібно розрахувати свою карту народження та подивитися на знак зодіаку вашого натального розташування Сатурна. Потім ви можете перевірити дати, коли Сатурн повернеться до того самого знаку зодіаку. Перше повернення Сатурна відбудеться приблизно у віці від 27 до 30 років.

Як підготуватися повернення Сатурна

Подумайте про своє життя до цього моменту: ви були обмежені правилами, встановленими вашими батьками, вчителями, керівниками, наставниками і навіть суспільством у цілому. Тепер Сатурн втручається, щоб поставити кілька важких питань.

  • Чи берете ви відповідальність за себе, своє життя та свій вибір?
  • Чи відповідає ваш поточний життєвий шлях тому, чого ви завжди хотіли?
  • Чи виконуєте ви свої зобов’язання перед іншими, а головне – перед собою?

Доведеться позбутися багатьох внутрішніх сумнівів, щоб звільнити місце для оновленого бачення свого життя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гороскоп на вихідні 13-14 квітня для всіх знаків зодіаку

субота, 13 квітень 2024, 5:20

Вихідні будуть досить сприятливими для багатьох знаків зодіаку. Це може бути часом для відпочинку, розваг і зарядження позитивною енергією перед наступним тижнем. Овен (21.03-19.04). Овни можуть відчувати бажання виходити за межі звичайних рутинних спр...

Гороскоп на 12 квітня для всіх знаків зодіаку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 5:20

П’ятий день місячного календаря. Зростаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Близнюки. День обіцяє бути напруженим і наповненим різноманітними викликами для багатьох. Зосередьтеся на своїх цілях і прагніть досягти їх, не зважаючи на труднощі. Важливо б...