Їх точно краще не злити: Шість знаків Зодіаку не прощають образ - другого шансу не буде

Астрологи, які раніше розповіли про найагресивніших представників гороскопу, назвали шість найбільш злопам'ятних представників зодіакального кола. Про це пише "Дзен", передають Патріоти України.

Рак

Знищити їх довіру і розбити їх серце більш ніж легко. Рак ніколи не буде прощати і миритися з тим, що заподіює їм біль.

Діва

Діва дуже категорична в стосунках. Якщо вона вирішить, що з людиною покінчено назавжди - то так воно і буде. У відносинах з цим знаком немає повторів, немає шляху назад і спроб зробити щось краще. Цим знаком править образа.

Телець

Тельці не дають другий шанс, у них занадто багато почуття власного достоїнства. Якщо цей знак ображається на когось, то він відпускає його назавжди. Це нерідко викликає дискомфорт для самого Тельця, але він не може це контролювати.

Скорпіон

Вони не відпустять свій гнів тільки тому, що ви сказали, що шкодуєте або що у вас іншим разом вийде краще. Замість цього Скорпіон не дасть нікому другого шансу, нехай навіть сам буде шкодувати про це.

Козеріг

Вони не допустять ситуації, в якій зможуть потерпіти невдачу. Козероги знають, що ймовірність того, що хтось скористається ними, велика. Людині, яка все зіпсувала, вони побажають всього найкращого, але зустрічатися більше не побажають.

Лев

Якщо ви зіпсували відносини з Левом, дозволили собі обдурити або зрадити його - це вже непоправно. Прохання про прощення полегшить вашу совість, але не виправить ситуацію. Доводити свою відданість і чесність доведеться заново.

Хіти тижня. Будуть заздрити всі! Травень несе удачу трьом знакам Зодіаку - їх чекає успіх у любові і на роботі

неділя, 16 травень 2021, 20:00

У суботу, 15 травня, Фортуна стане супутницею трьох знаків Зодіаку. Щасливчиками виявляться Тельці, Леви та Стрільці. Про це пише "АстроЗодіак", передають Патріоти України. Телець. Перед представниками цього знака відкриється вікно можливостей. Начальс...

Хіти тижня. Вічні трудівники: Названо п'ять найбільш працьовитих чоловіків за знаком Зодіаку - не сидітимуть, склавши руки

неділя, 16 травень 2021, 11:00

Астрологи, які раніше назвали головних чоловіків-агресорів за гороскопом, розповіли, які чоловіки за знаком Зодіаку є найбільш працьовитими. Про це пише Magistika, передають Патріоти України. Овни - цілеспрямовані, друге місце їх не влаштує. Чоловіки-О...