Їм дуже не щастить: Три знаки Зодіаку, які частіше за інших залишаються без пари

Досі люди сперечаються про те, полігамні або моногамні ми істоти. Однак точним залишається одне - бути на самоті нам нестерпно. Адже навіть зради відбуваються тільки через те, що людині не вистачає уваги. Однак є три представники зодіакального кола, яким складніше інших побудувати міцні відносини з-за їх характеру, а тому вони частіше за інших залишаються на самоті, зазначають Патріоти України.

Найбільш самотні знаки Зодіаку

Овен

Пристрасні і рвучкі представники цього знака ненавидять стабільність, і їм дуже важлива їх незалежність. У них більше шансів побудувати міцні відносини, якщо кожен день у них будуть кипіти пристрасті, як у тих самих італійських сім'ях. А враховуючи, що знайти людину, яка розділяла б їх пристрасть до екстриму і незвіданого, активного відпочинку та скандалам, складно, то і залишитися на самоті в результаті у них більше шансів.

Діва

Початок відносин може бути прекрасним, поки хтось не починає жити разом з Дівою. Річ у тому, що її зацикленість на чистоті і дисципліни допечуть будь-кого. Перебування під одним дахом призведе до частих сварок і скандалів. Річ у тому, що представники цього знака Зодіаку не можуть змиритися навіть із найменшим сміттям, всі в будинку повинні жити за їхніми правилами і стандартам - але ж це приносить цілковитий дискомфорт оточуючим.

Водолій

Яскраві і неординарні представники цього знака Зодіаку активно притягують до себе оточуючих. Знайдеться дуже мало людей, які б не залишилися зачаровані Водолієм після першої зустрічі. Але, через постійну тривожності, вони намагаються не підпускати до себе людей занадто близько. Водолії бояться емоційної близькості, оскільки переживають, що хтось скористається їхньою довірою. Але духовна близькість дуже важлива в стосунках.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Притягують лихо і "крадуть" бюджет: Яких речей потрібно позбутися до Нового року

субота, 27 листопад 2021, 15:30

Астрологи розповіли, які п'ять старих речей потрібно позбутися до Нового року, щоб вони не позначилися негативно на фінансах. Про це повідомляє "7 днів", передають Патріоти України. За словами астрологів, старі чеки, квитанції та папери, які вже не зна...

Життя значно зміниться: Гороскоп таро на грудень для всіх знаків Зодіаку

субота, 27 листопад 2021, 12:45

Карти таро здавна використовуються людьми для передбачення майбутнього. У цих картах люди шукають ознаки долі і попередження. Гороскоп карт таро на грудень розповість, для кого останній місяць року виявиться вдалим, а кого чекають неприємності, передаю...