Їм краще не наливайте: Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким заборонено вживати спиртне - може статися лихо

Деяким людям краще не починати вживати алкоголь, адже у них є схильність до алкоголізму. Астрологи виділили три знаки, у яких можуть бути особливі проблеми зі спиртним, передають Патріоти України.

Риби

Ці люди більше за інших відриваються від реальності і іноді це може призводити до сумних наслідків, якщо в ситуацію втручається алкоголь. Астрологи радять не зловживати, щоб не було проблем як зі здоров'ям.

Раки

Цими людьми керує Місяць, що впливає на почуття. Астрологи радять вам краще сконцентруватися на турботі про близьких і про себе, особливо здоров'я.

Овен

Представниками цього знака протегує Марс. Ці люди досить часто переробляють і шукають заспокоєння в пляшці, що може бути небезпечним. Астрологи радять відволікатися на спорт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не можна ігнорувати сирени: Екстрасенс розповів, які області України під загрозою ракетних ударів

понеділок, 15 серпень 2022, 23:56

У період до 17 серпня 2022 року ракетні удари загрожують Хмельницькій, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. Також у зоні ризику регіони, де відбуваються активні бойові дії. Про це заявив таролог та екстрасенс Роман Шептицький. Він закликав у...

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...