Їм не можна вірити! П'ять знаків Зодіаку схильні до лицемірства - приховують справжні емоції

Лицемірство виражається в нещирості до інших. Коли про почуття не говорять відкрито, а приховують все за "маскою" доброзичливості, передають Патріоти України.

Експерти по зірках видання Сhedonna назвали п'ять знаків зодіаку, які схильні до лицемірства. Вони часто приховують справжні емоції і здатні на егоїстичні вчинки.

Рак

Представники цього знаку справжні лицеміри, і вони про це знають. Їм важко переступити через свої принципи і звички, тому вони можуть говорити неправду співрозмовнику заради внутрішнього комфорту.

Діва

Врівноважені Діви роблять все, щоб не зіпсувати стосунки з іншими. Вони можуть бути лукавими з оточуючими заради особистої вигоди.

Близнюки

Уродженці цього знаку вміють приховувати свої справжні почуття. Вони майже завжди приймають спонтанні рішення, але лише на свою користь.

Овен

Народжені під цим знаком здатні багато брехати своїм друзям і близьким. Вони можуть говорити одне, а робити зовсім інше. І їм не буде соромно, якщо хтось зловить їх на брехні.

Терези

Чутливі Ваги хочуть подобатися всім, тому можуть піти на лицемірство, аби залишити гарне враження про себе. Схильність всім догодити перетворює їх на лукавих людей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

І мрії здійсняться: Гороскоп Павла Глоби на 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

субота, 23 жовтень 2021, 22:29

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року радить Рибам не брати на себе зайві навантаження. Діви можуть присвятити день плануванню. Тривалі зусилля сьогодні дадуть перші результати, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Знають, як досягти свого: Астрологиня назвала найхитріші знаки Зодіаку, які не зупиниться ні перед чим

субота, 23 жовтень 2021, 22:00

Французький письменник Франсуа де Ларошфуко, авторству якого належить маса афоризмів, вважав, що хитрість - ознака невеликого розуму, зазначають Патріоти України. Проте люди, що мають цю якість, часто примудряються обійти на повороті тих, хто через вла...