Їм варто поберегти себе: Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які "притягують" до себе нещасні випадки

Ніхто в світі не застрахований від тих або інших нещасних випадків. Але багато астрологів помітили закономірність, що з представниками деяких знаків Зодіаку подібне трапляється частіше. Портал Delfi розповів, які знаки Зодіаку, на думку астрологів, буквально притягують до себе нещастя, передають Патріоти України.

Так, згідно зі статистикою, серед чоловіків нещасні випадки найчастіше трапляються у Раків. Що стосується жінок, то серед них можна виділити відразу три сектори зодіакального кола - Овен, Риби і Телець.

Такі висновки були зроблені після проведення аналізу деякої кількості нещасних випадків. Астрологи вирішили звернути увагу на зоряні карти в момент народження цих людей. З'ясувалося, що майже 95% нещасних випадків серед жінок трапляється з Тельцями, Рибами і Овнами. При цьому вони часто отримували травми рук або ніг.

Серед чоловіків, як уже вказувалося вище, більше за всіх постраждали Раки. У інших представників зодіакального кола особливої закономірності не спостерігалося. Можливо, це пояснюється тим, що у чоловіків схильність до отримання травм в цілому вища, ніж у жінок.

За словами сертифікованого астролога Крістапа Банькіса, підвищений травматизм найчастіше проявляється у людей з сильним Марсом і, відповідно, акцентами в гороскопі тих знаків Зодіаку, якими він управляє.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вибухи в Новофедорівці докорінно змінять хід війни в Україні": Відомий таролог поділився прогнозом на серпень

середа, 10 серпень 2022, 13:14

Екстрасенс Роман Шептицький зробив розклад на картах Таро і визначив, як вибухи в Новофедорівці змінять хід війни в Україні, передають Патріоти України. "Подія, що сталася 9 серпня в Криму може докорінно змінити хід війни. Головне протриматися до 10-12...

Притягують удачу і багатство: Кішки яких порід стають талісманами для своїх господарів

вівторок, 9 серпень 2022, 16:15

Стародавня порода кішок као-Мані є талісманом удачі і особливо цінується в Таїланді. Місцеві жителі вважають тварину надбанням нації, раніше їх могли собі дозволити тільки члени імператорської сім'ї, передають Патріоти України. Прихильністю богів обдар...