Їм важко перегорнути сторінку: Чотири знаки Зодіаку, які живуть минулим

У житті багатьом доводиться долати труднощі, щоб рухатися далі, що може даватися нелегко. Але деякі схильні ставити минуле вище від нинішнього, відчуваючи ностальгію – їм важко перегорнути сторінку. Астрологи видання Аiredesantafe назвали чотири знаки зодіаку, які живуть минулим. Вони часто відчувають тугу, передають Патріоти України.

Овен

Уродженці цього знаку схильні відчувати ностальгію, якщо розчаровані. Коли вони шукають довіру і підтримку, вважають за краще звертатися до людей з минулого. На жаль, через це Овни часто втрачають можливість відкритися новому досвіду.

Близнюки

У представників цього знаку завжди теплі спогади, але вони також схильні романтизувати минуле. Близнюки часто сміються над своїми спогадами й іноді створюють "вигадане минуле, що робить їх щасливими", що не дуже добре.

Діва

Народжені з цим знаком використовують спогади про минуле, щоб знайти розраду, коли справи виходять з-під контролю. Для них спогади про минуле не звичка, а втеча від вирішення складних питань сьогодення. Діви дуже сентиментальні і люблять чіплятися за хороші спогади, щоб бути щасливими.

Риби

Чутливі Риби часто мають сильний зв'язок зі своїм минулим. Зазвичай їм потрібно багато часу, щоб перегорнути сторінку. Їм подобається ностальгія і все, що пов'язано зі швидкоплинними почуттями, які з часом минають.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рунолог розповів, коли під контроль України повернеться Херсон (відео)

четвер, 30 червень 2022, 21:00

Доля Херсона, який зараз перебуває в окупації у російських загарбників, цікавить багатьох людей. Рунолог, емпат і цілитель Денис Маклашевський дав інтерв'ю Славі Дьоміну, де поділився своїми відчуттями з приводу подальшої долі міста, передають Патріоти...

Молодик принесе Росії смерті у владі: Астролог зробила пророчий прогноз на липень

четвер, 30 червень 2022, 6:39

У липні 2022 року Росію чекає посилення випробувань, при цьому винні в агресії проти України понесуть жорстке покарання. Такий прогноз напередодні молодика зробила астролог Олександра Івашина, передають Патріоти України. "Світлі Сили вже здатні обрушит...