Карта миру і паж жезлів: Мольфар і відьма зробили розклад на картах таро про закінчення війни

"Мольфар" Макс Гордєєв та "головна відьма України" Марія Тиха вирішили об'єднати свої зусилля задля того, щоб дізнатися, чи закінчиться війна в найближчі три роки, чи буде продовжуватись набагато довше, як прогнозують деякі екстрасенси та військові експерти, передають Патріоти України.

Мольфар Гордєєв запропонував відьмі Марії Тихій витягнути з колоди по одній карті Таро, яка стане сигнифікатором (уособленням) ситуації з агресією рф проти України. За його словами, за однією цією картою буде видно загальну ситуацію. «Чітке питання: чи закінчиться війна у найближчі три роки», — сказав Гордєєв.

Після цього відьма виклала на стіл одну з карт Таро. «Карта миру», — лаконічно сказала Тиха. Мольфар виклав і свою карту.

«Паж жезлів. Ця карта — звістка. Тобто, приємна, несподівана новина. І на додаток… Відновлення, дуже сильне відновлення бачу. Бачу, що війна ще рік точно ще буде. Також, я впевнений, що ми переможемо і варіантів інших немає», — наголосив мольфар Гордєєв.

Тому, виходячи з результатів карткового розкладу, найімовірнішим сценарієм залишається той, в якому російсько-українська війна триватиме ще щонайменше рік, але закінчиться протягом наступних трьох років.

Нагадаємо, що раніше Марія Тиха запевнила, що спочатку буде звільнено Херсонську область, а потім — Крим. Крім того, вона передбачила нові удари ЗСУ по російських кораблях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Прогноз невтішний: Мольфар відповів, коли закінчиться війна в Україні

середа, 29 листопад 2023, 17:53

Мольфар Макс Гордєєв в інтерв'ю УНІАН розповів, коли закінчиться війна в Україні. За його словами, зараз проблема в людях, які розслабилися і не донатять, передають Патріоти України. "Я завжди кажу людям, які хочуть знати, коли закінчиться війна, щоб в...

Ми всі не помремо, а от Путін - може: Знайдено пророцтва Ванги на 2024 рік

середа, 29 листопад 2023, 14:54

Вірите ви у паранормальне, чи ні, але щоразу із наближенням Нового року мережу заповнює не лише Мерая Кері із безсмертним All I Want For Christmas Is You, але й усілякі пророцтва (різного ступеня якості та достовірності), які розповідають про те, як ми...