Краще стримати язика! Три знаки Зодіаку, яким цими днями важливо пам'ятати, що мовчання - золото

Дні, коли особливу силу знаходять слова, тому вимовляти їх потрібно вкрай обережно: звертаючись до іншої людини, можна як похвалити і піднести її до небес, так образити і скинути в прірву - все буде залежати від того, який саме зміст вкладений в сказане їй. Не менш обачним треба бути і висловлюючи бажання на власну адресу - вони можуть збутися занадто буквально, що навряд чи потішить саму людину, зазначають Патріоти України.

Гороскоп на сьогодні і завтра, 30 вересня – 1 жовтня 2021 року для трьох знаків зодіаку, яким важливо пам'ятати, що мовчання — золото. Цими днями, 30 вересня і 1 жовтня, обережності у висловлюваннях необхідно дотримуватися всім знакам зодіаку, але трьом із них необхідно бути особливо обачними.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни через свою "фірмову" запальність ризикують наламати таких серйозних дров, що згодом це практично неможливо буде розгребти. Особливо небезпечно в запалі ображати інших людей, оскільки в цей час представники знака будуть особливо гострі на язик — їхні слова, з великою часткою ймовірності, завдадуть опонентові серйозну моральну травму.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви за натурою добрі, чуйні і великодушні, але властива їм зарозумілість часто зводить нанівець всі позитивні якості їхнього характеру. Ось цими днями вони можуть не стриматися і дати зрозуміти комусь із сусідніх людей — близькій або зовсім незнайомій, що вона не відповідає їхнім високим стандартам, а така лінія поведінки виявиться вкрай необачну.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії, які часто не думають про те, що говорять, цього разу можуть перевершити самі себе — в тому сенсі, що зовсім втратять контроль над своїми висловлюваннями. А це може бути дуже небезпечно, оскільки будь-які слова можуть тут же — без зволікання — матеріалізуватися, тому що Всесвіт прийме їх як дороговказ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Можна зустріти кохання усього життя: Гороскоп Павла Глоби на 2 грудня для всіх знаків Зодіаку

середа, 1 грудень 2021, 22:29

Гороскоп на 2 грудня 2021 року прогнозує успішний день для Близнюків. Дівам сьогодні варто вирішувати важливі питання. Зірки обіцяють багатьом незабутні враження, передають Патріоти України.

Збудуться бажання і супроводжуватиме удача у всьому: Названо кращі дні грудня 2021

середа, 1 грудень 2021, 18:27

Грудень 2021 багатий енергетично сильними днями, коли можуть втілитися в реальність найзаповітніші мрії. Позитивні вібрації дозволяють досягти задуманого і зловити удачу за хвіст, передають Патріоти України. 1 грудня - кінець ретроградності Нептуна. Ви...