Кривава повня 16 травня: Астрологи розповіли, кому загрожує небезпека

16 травня відбудеться повня у сузір'ї Стрільця. У цей день закінчується коридор затемнень, який почався 30 квітня. Цей повний місяць називається кривавим, і несе в собі багато серйозних змін, передають Патріоти України.

Астрологи відзначають, що повний місяць 16 травня може стати неприємним і навіть небезпечним днем. "Є ризик зіткнутися з негативними думками, може статися занепад сил або ж з'явиться можливість побачити багато проблем набагато ближче. А це може стати шансом змінити своє життя в кращу сторону, або в гіршу", - кажуть фахівці.

Чому повню 16 травня називають кривавою

Кривава місяць або криваве повний місяць – це період, коли місяць буде перебувати в максимальній фазі і може придбати криваво-червоне забарвлення.

Точний час повного місяця – о 07:14 за київським часом. А місячне затемнення можна буде побачити на небі з 04:33 до 09:51.

Що не можна робити в повню 16 травня

Не можна сперечатися та конфліктувати.

Не можна проводити операції та косметологічні процедури.

Не можна стригти волосся та починати курси лікування.

Не можна загадувати бажання та писати цілі на майбутнє.

Не можна витрачати великі суми грошей та брати кредити.

В повний місяць 16 травня варто прибрати в будинку та привести думки в порядок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне - дожити до серпня: Астрологи розповіли, коли закінчиться ескалація на фронті та ракетні обстріли

середа, 29 червень 2022, 7:59

Незважаючи на бажання українців вигнати ворога зі своєї країни, переломний момент у війні настане ще не скоро. Таким прогнозом поділилася астролог Ганна Карпєєва в ефірі програми "Ранок з Україною", передають Патріоти України. За її словами, наприкінці...

Молодик принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

вівторок, 28 червень 2022, 19:59

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в країні, яка загарбує чужі терито...