Ким ми були у минулому житті: Що означатимуть сни у період від 25 до 31 жовтня

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна. Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Патріоти України пропонують поцікавитися, що насниться нам цього тижня від 25 до 31 жовтня.

Ніч проти 25 жовтня

Сни цієї ночі не несуть важливої інформації і рідко збуваються. Єдине, на що вони можуть вказувати, так це на наявність творчого потенціалу і на те, в якому обсязі людина його використовує. Красиві пейзажі або квіти — наприклад, поле з маками або квітучі троянди — говорять про те, що з творчої реалізацією у людини все в порядку, а от неприємні картини — болото або бруд під ногами — будуть свідчити про протилежне.

Ніч проти 26 жовтня

Сни нинішньої ночі відкриють людині знання, які знадобляться їй найближчим часом. Їхній сюжет може розповісти про те, як вирішити важливу життєву проблему: уві сні підсвідомість дохідливо це продемонструє. Побачені цієї ночі символи нинішнього місячного дня — ключ, лист, книга, сувій або манускрипт — обіцяють швидкі життєві зміни.

Ніч проти 27 жовтня

Сни нинішньої ночі збуваються з точністю до навпаки, тому, побачивши щось погане, не варто засмучуватися: значить, насправді людину чекає щось дуже хороше.

Ніч проти 28 жовтня

Сни нинішньої ночі рідко бувають віщими, і це є приємною новиною для тих, кому присниться щось неприємне. Чим страшнішим і важчим було сновидіння цієї ночі, тим краще йтимуть справи в реальному житті, так що вранці бажано змінити поганий настрій на хороший.

Ніч проти 29 жовтня

Сни нинішньої ночі розкривають людині очі на стан її сексуальної енергії: якщо їхній сюжет приємний і на ранок не викликає неприємних відчуттів і спогадів, значить, в цій життєвій сфері у неї все нормально. Якщо ж "показані" в них ситуації напружують або засмучують, а після пробудження на душі важко і клопітно, цей напрямок треба пропрацювати.

Ночі проти 30 жовтня і проти 31 жовтня

24-й місячний день, який триває майже дві календарні доби. Сни двох ночей містичні — в прямому сенсі слова: їх "картини" можуть мати відношення до минулого людини. Тому вранці, після пробудження, необхідно, ще не відкриваючи очей, згадати свій сон — він розповість про те, ким людина була в минулому житті.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Декому не варто занадто покладатися на друзів: Гороскоп Павла Глоби на 6 грудня для всіх знаків Зодіаку

неділя, 5 грудень 2021, 22:29

Гороскоп на 6 грудня 2021 року прогнозує Близнюкам успіх. Левам варто зважитися на зміни у своєму житті. День варто присвятити плануванню. Ставте перед собою лише ті цілі та завдання, які точно зможете виконати наступного тижня, передають Патріоти Укра...

Хіти тижня. Оце так щасливчики! П'яти знакам Зодіаку дуже щастить із грошима - вони можуть багато заробляти

неділя, 5 грудень 2021, 22:00

Фінансове питання – важлива складова життя кожної людини. Але якщо одних весь час переслідують невдачі, іншим часто щастить, зазначають Патріоти України. Експерти із зірок видання Рinkvilla відзначили п'ять знаків зодіаку, які можуть багато заробляти. ...