Люблять жити за чужий рахунок: Астрологи назвали шість головних "людей-п'явок" за знаком Зодіаку

Астрологи назвали знаки зодіакального кола, які не відмовляться, щоб хтось заплатив за них в ресторані, і справа зовсім не в тому, що у них немає грошей. Люблять жити чужим коштом Овни, Тельці, Раки, Терези, Скорпіони та Козероги. Про це пише rsute, передають Патріоти України.

Овен

Народжені під цим сузір'ям вміють справляти враження і часто "закохуються" і "дружать" з розрахунку. Вони хитрі та розважливі маніпулятори, за яких вічно платить хтось інший, в той час, як самі ніколи не дадуть в борг.

Тельці

За словами астрологів, Тельці не стануть опиратися, якщо хтось запропонує оплатити їх покупку, і навіть не відчують себе не у своїй тарілці. Адже вони просто обожнюють, коли всі гроші витрачаються саме на них.

Рак

Представники цього знака Зодіаку витрачають гроші тільки на свої потреби. Вони нікому не роблять подарунків, бо постійно збирають на що-небудь дороге і потрібне для дому. Хтось вважатиме цю рису домовитістю, а хтось назве Раков справжніми скнарами.

Терези

Терези постійно знаходяться в пошуку спонсорів, які не відмовляться здійснити їх мрію. Вони звикли жити чужим коштом, але самі витрачаються тільки на себе.

Скорпіон

Зірки наділили народжених під цим сузір'ям неймовірною харизмою і водночас хитрістю. А ось з моральними принципами у них - біда. Тому їм вдається витратити чужі заощадження і при цьому не заплямувати свою репутацію.

Козеріг

Прагматичні Козероги майже завжди укладають шлюби за розрахунком і використовують особисті відносини для поліпшення добробуту. Ні кохання, ні дружба для них неможлива з малозабезпеченими людьми.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вибухи в Новофедорівці докорінно змінять хід війни в Україні": Відомий таролог поділився прогнозом на серпень

середа, 10 серпень 2022, 13:14

Екстрасенс Роман Шептицький зробив розклад на картах Таро і визначив, як вибухи в Новофедорівці змінять хід війни в Україні, передають Патріоти України. "Подія, що сталася 9 серпня в Криму може докорінно змінити хід війни. Головне протриматися до 10-12...

Притягують удачу і багатство: Кішки яких порід стають талісманами для своїх господарів

вівторок, 9 серпень 2022, 16:15

Стародавня порода кішок као-Мані є талісманом удачі і особливо цінується в Таїланді. Місцеві жителі вважають тварину надбанням нації, раніше їх могли собі дозволити тільки члени імператорської сім'ї, передають Патріоти України. Прихильністю богів обдар...