Люблять жити за чужий рахунок: Астрологи назвали шість головних "людей-п'явок" за знаком Зодіаку

Астрологи назвали знаки зодіакального кола, які не відмовляться, щоб хтось заплатив за них в ресторані, і справа зовсім не в тому, що у них немає грошей. Люблять жити чужим коштом Овни, Тельці, Раки, Терези, Скорпіони та Козероги. Про це пише rsute, передають Патріоти України.

Овен

Народжені під цим сузір'ям вміють справляти враження і часто "закохуються" і "дружать" з розрахунку. Вони хитрі та розважливі маніпулятори, за яких вічно платить хтось інший, в той час, як самі ніколи не дадуть в борг.

Тельці

За словами астрологів, Тельці не стануть опиратися, якщо хтось запропонує оплатити їх покупку, і навіть не відчують себе не у своїй тарілці. Адже вони просто обожнюють, коли всі гроші витрачаються саме на них.

Рак

Представники цього знака Зодіаку витрачають гроші тільки на свої потреби. Вони нікому не роблять подарунків, бо постійно збирають на що-небудь дороге і потрібне для дому. Хтось вважатиме цю рису домовитістю, а хтось назве Раков справжніми скнарами.

Терези

Терези постійно знаходяться в пошуку спонсорів, які не відмовляться здійснити їх мрію. Вони звикли жити чужим коштом, але самі витрачаються тільки на себе.

Скорпіон

Зірки наділили народжених під цим сузір'ям неймовірною харизмою і водночас хитрістю. А ось з моральними принципами у них - біда. Тому їм вдається витратити чужі заощадження і при цьому не заплямувати свою репутацію.

Козеріг

Прагматичні Козероги майже завжди укладають шлюби за розрахунком і використовують особисті відносини для поліпшення добробуту. Ні кохання, ні дружба для них неможлива з малозабезпеченими людьми.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вони можуть піти з вашого життя, але не з голови! Названо знаки Зодіаку, яких неможливо забути - таких тільки троє

середа, 19 січень 2022, 16:57

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які назавжди можуть залишитися у вашій пам'яті. Вони яскраві, позитивні, життєлюбні, пристрасні, чим власне і приваблюють оточуючих, передають Патріоти України. На першому місці в цьому рейтингу опинилися сімейні Р...

Піступи суперників, споскуси чи велика удача: Гороскоп для всіх знаків Зодіаку - дізнайтеся, що станеться з вами

середа, 19 січень 2022, 10:38

Астрологічний прогноз на 19 січня 2022 розповість, кому зі знаків не варто противитися змінам, а кому час заводити нові знайомства, а кому не відкладати важливе на потім, передають Патріоти України. У цей день у вирішенні грошових питань прислухайтеся ...