Марс у Терезах: Що чекає на нас від 15 вересня до 30 жовтня - прогноз астролога

15 вересня о 3:14 за київським часом Марс увійде в Терези і буде рухатися цим знаком до вечора 30 жовтня. Патріоти України пропонують вам дізнатися більше про особливості цього періоду.

Марс створює напирання і енергію, це планета природних інстинктів, сили, волі, активності. У знаку Терезів має статус вигнання, тому що прагне отримати все тут і зараз, але це суперечить характеристикам цього знака. Терези — знак соціальних взаємин, орієнтований на дотримання загальноприйнятих правил і дипломатичних формальностей.

Знак Терези символічно пов'язаний із партнерськими взаємини, в період транзиту Марса Терезами люди активніше вступають в романтичні зв'язки. У повсякденному житті стосунки стають пріоритетними. Дисбаланс між якостями планети і знака може створювати проблеми, розбіжності, конфлікти.

Для того, щоб ефективно використовувати транзит Марса знаком свого вигнання, потрібно співпрацювати і працювати в команді. У найближчі півтора місяця результат в справах менше залежить від особистої волі людини, а вирішальним стає вміння встановлювати партнерські взаємини. На перший план висувається громадська діяльність.

Транзит Марса Терезами завжди пов'язаний з деякими зволіканнями, болісним вибором з декількох варіантів, більш того, управитель цього знака — Венера, рухається Скорпіоном до 8 жовтня, де має статус вигнання. Це взаємна рецепція, що дає підтримку, легше адаптуватися до складних умов, отримати дохід, завдяки співробітництву. Враховуйте інтереси інших людей, радьтеся з партнерами, адже транзит Марса в Терезах закликає нас усіх до взаємодії. Поодинці не впоратися, сила — в інших людях, у співпраці та партнерстві. Взаємна рецепція з Венерою, звичайно, полегшує можливість досягати угод щодо спірних питань і пом'якшувати конфлікти, які виникають, але все-таки слід підготувати себе до складних обставин періоду Марса в Терезах, тому що обидві планети в статусах вигнання, як то кажуть: «не було б щастя, та нещастя допомогло».

Повний оберт навколо своєї орбіти Марс здійснює майже за два роки. Це особиста планета, чоловіча, вогненна, керує вівторком. Минулий транзит Марса Терезами був восени 2019 року — від 4 жовтня до 19 листопада. Події сьогодення можуть мати схожість з подіями осені 2019.

Потенціал Терезів закликає шукати прихильників, зав'язувати контакти, взаємини стають пріоритетними. Успіх більше залежимо від оточення, від здатності узгоджувати свої дії і домовлятися, ніж від особистої ініціативи і активності.

26 вересня Марс в гармонійному аспекті з ретро-Сатурном сприяє конструктивним діям. Меркурій зупинився в Терезах і від 27 вересня до 18 жовтня перейде в ретроградний рух. Час і обставини вносять свої корективи в заплановані справи, але загалом 25, 26, 27 вересня — сприятливі дні для роботи, реалізації проектів, вирішення тривалих питань. Минуле нагадує про себе, досвід і мудрість допомагають вийти з найскладніших ситуацій.

8 жовтня Сонце і Марс з'єднуються в Терезах, ретроградний Меркурій наближається до цього з'єднання, дуже важливий день, не простий — Сонце в падінні, Марс у вигнанні, Меркурій ретроградний. Потрібно більше часу, витрат енергії і сил для вирішення питань та виконання робіт. Можуть з'явитися додаткові умови і якісь особливі обставини для того, щоб проявити себе і реалізувати те, що заплановано раніше. Хороший день для відновлення старих взаємин. Слушна нагода, щоб провести аналіз свого минулого, виявити і виправити помилки, позбутися давніх стереотипів, які зараз вже втратили сенс і тільки заважають.

8, 9, 10 жовтня краще відмовитися від поїздок, виникають складнощі, проблеми з документами, виявляються помилки, сповільнюються роботи, складніше вирішуються ділові питання. Якщо ви в нових взаєминах, то плутанини і помилок стане набагато більше.

19 жовтня Марс у гармонійному аспекті з ретро-Юпітером, Меркурій стаціонарний, готується перейти в директно рух. 18 і 19 жовтня — час, коли можна досягти стійкого результату в бізнесі і професійній сфері, просунутися в кар'єрі. Хороші дні для політика, громадського діяча, юриста, а також для освітньої, культурної, літературної або видавничої діяльності. Сприятливе рішення правових, юридичних питань, отримання консультацій.

Від 20 жовтня і до кінця місяця проявляється напружений аспект Марс — Плутон, починається небезпечний період, кризовий, точний квадрат — 22 жовтня. Під час дії цього аспекту зростає ймовірність катастроф, ДТП та аварій на виробництві. Може підвищитися напруженість у міжнародних відносинах, колишні домовленості можуть оскаржуватися, а угоди порушуватися. Цими днями можна з необережності втратити або зіпсувати взаємини, кар'єру, проєкт. Краще не відвідувати місця великого скупчення людей, масові заходи. Утримуйтеся від емоційних рішень, шукайте компроміси — це допоможе уникнути проблем.

Можливі загострення військових конфліктів, несподіваний неприємний поворот в серйозних питаннях, зокрема на державному рівні. Цей період пройде під знаком змін у взаєминах, в партнерстві. У третій декаді жовтня виникає багато перешкод, небезпечний день — 22 жовтня. Квадрат Марс — Плутон вимагає глибоких і конструктивних змін, відчуває обмеження. Напружений аспект дружніх планет — Марса і Плутона — вимагає об'єктивного аналізу ситуації, закликає до зважування варіантів, встановлення гармонії. Мистецтво компромісу буде необхідно в цей час, як в особистих справах, так і в міжнародних.

За правильного розуміння планетарних енергій можна вирішувати конфлікти за столом переговорів, що легше зробити в другій половині вересня, першій і другій декадах жовтня. Але якщо тягнути до останнього, ухилятися від відповідальності, то в третій декаді жовтня це буде зробити непросто. Робота техніки і обладнання, також стане непередбачуваною. Зміни в планах і розкладі або необхідність впроваджувати нові методи, можуть викликати приплив роздратування або навіть призвести до втрат, звільнення.

Можливо також, що обставини, що склалися в другій половині жовтня, змусять змінити образ мислення або дії. Транзит Марса Терезами — це період «турбулентності», в цей час ймовірність травм збільшується, виявляються проблеми в партнерстві, шлюбі та особистих взаєминах, суперечності загострюються, виникають несподівані повороти в справах. Наші взаємини будуть проходити перевірку на міцність. Це стосується як особистих взаємин, шлюбу, так і ділового партнерства. Бажання діяти напролом тільки ускладнить ситуацію. У період від 15 вересня до 30 жовтня необхідно досягнути рівноваги між власними інтересами і потребами інших людей, виробити тактику, яка приведе до співпраці. 30 жовтня о 17:21 за Києвом Марс закінчує транзит Терезами і входить в знак Скорпіона.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Довіряй, але перевіряй? ТОП-3 знаки Зодіаку, які зраджують своїм половинкам найчастіше

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:30

Астрологи назвали топ-3 знаки Зодіаку, серед яких найбільше зрадників, передають Патріоти України. Водолій. Другий половинці складно задовольняти бажання Водолія, оскільки вони змінюються майже кожен день і зі швидкістю світла. Водолій в результаті дум...

Чекають сюрпризи в особистому житті: Гороскоп Павла Глоби на 18 вересня для всіх знаків Зодіаку

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:28

Гороскоп на 18 вересня 2021 року прогнозує Близнюкам не дуже вдалий день. Овнам рекомендують будувати масштабні плани. День вдалий для того, щоб проявити свої організаторські здібності, радять Патріоти України та пропонують дізнатися подробиці.