Меркурій подарує успіх: ТОП-4 знаків Зодіаку, які стануть найщасливішими у лютому

Початок лютого пройде під знаком ретроградного Меркурія. А з 14 лютого Меркурій перейде у знак Водолія. Це означає, що в останньому зимовому місяці найбільше везти буде знакам зодіаку, для яких Меркурій є планетою-покровителем, передають Патріоти України.

Близнюкам Меркурій у лютому допоможе у створенні нових зв'язків, налагодженні ділових контактів. Планета надасть представникам цього знаку нові можливості для навчання. У фінансовій сфері життя удача чекає на представників даного знаку у другій половині місяця.

Діви, мабуть, отримають найбільше позитивної енергії Меркурія. Цих людей можна назвати найщасливішими у лютому. Їм усе вдаватиметься у сфері роботи, і їм вдасться позбутися проблем зі здоров'ям. В особистому житті теж настане лад та гармонія.

На Терезів чекає великий успіх у любові та у шлюбі. Енергетика цих людей загалом стане стійкішою до будь-яких негативних впливів ззовні. У Терезів з'явиться бажання дбати про свою зовнішність та настрої. У лютому можна буде проявляти помірний егоїзм, бо настав час не віддавати, а отримувати.

Водолії стануть одними з найбільш щасливих людей, тому що Меркурій перейде в їхній знак зодіаку. На початку місяця вони зможуть набути впевненості й стати більш харизматичними, а в другій половині лютого їм частіше усміхатиметься успіх у нових починаннях. Астрологи наголошують, що наприкінці зими представникам знака можна шукати нову роботу, відкривати свій бізнес, просувати свої ідеї.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Хвиля вогню і руйнувань": Екстрасенс прогнозує важкий період для України

четвер, 26 травень 2022, 11:28

Відомий український екстрасенс Рубіна Цибульська дала прогноз на осінь для України в 2022 році. Своїми прогнозами вона поділилася на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Імператор, який керує країною, знову стоїть на сторожі народу і захисту т...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...